Povezane vesti
Na udaru nasilnika sve češće nastavnici, ali i lekari, Macura: "Nulta tolerancija na nasilje"
Euronews 16.09.2024
Ministarka bez portfelja zadužena za oblast rodne ravnopravnosti, političkog i ekonomskog osnaživanja žena i sprečavanja nasilja nad ženama Tatjana Macura izjavila je danas da naše društvo ima nultu toleranciju kada se radi o nasilju, a da na udaru… »
Tatjana Macura: Platforma "Čuvam te" vršnjačko nasilje ne stavlja pod tepih
Telegraf 16.09.2024
Preporučujemo. Ministarka bez portfelja zadužena za oblast rodne ravnopravnosti, političkog i ekonomskog osnaživanja žena i sprečavanja nasilja nad ženama, Tatjana Macura, govorila je za Radio-televiziju Srbije o aktuelnim temama u vezi sa sprečavanjem… »
Tatjana Macura: Platforma "Čuvaj me" vršnjačko nasilje ne stavlja pod tepih - otvorena za đake, nastavnike, roditelje
RTS 16.09.2024
Ministarka Tatjana Macura rekla je za RTS da je važno poslati poruku da naše društvo ima nultu toleranciju za nasilje. Sa reprezentativnim sindikatima u prosveti i sa Vladom Srbije dogovoreno je da nastavnici dobiju status advokata, da se u krivičnom… »
Macura: Neka nas duh jedinstva ispirše da stvaramo pravednije društvo
Telegraf 16.09.2024
Preporučujemo. Ministarka bez portfelja zadužena za oblast rodne ravnopravnosti, političkog i ekonomskog osnaživanja žena i sprečavanja nasilja na ženama Tatjana Macura čestitala je građanima Srbije i svim Srbima širom sveta Dan srpskog jedinstva… »
Vesti dana »
Jelena Kleut: Moj slučaj mogući početak veoma opasne prakse – da svi oni koji glasnije dižu glas budu sklonjeni
Danas pre 3 satajoš 33 povezane
Tramp preti carinama kako bi preuzeo Grenland, da li će Evropa reagovati?
Mašina pre 22 minutajoš 33 povezane
Uhapšena dvojica zbog droge, kod jednog pronađena veća količina novca
IndeksOnline pre 3 satajoš 31 povezana





