Povezane vesti

David otkrio da se Saša Popović neće pojaviti na početku nove sezone zg: Zbog trenutnog zdravstvenog stanja...

David otkrio da se Saša Popović neće pojaviti na početku nove sezone zg: Zbog trenutnog zdravstvenog stanja...

Telegraf pre 3 dana
Danas, 16. septembra, počinje snimanje nove sezone "Zvezda Granda". Član žirija Ðorđe David pojavio se nasmejan i spreman za novu sezonu, a pred okupljenim medijima podelio je informaciju da se kreativni direktor Saša Popović zbog narušenog… »
"Čula sam da Sale nije dobro, ponudila sam pomoć Suzani": Snimanje Granda bez Popovića, oglasila se Karleuša

"Čula sam da Sale nije dobro, ponudila sam pomoć Suzani": Snimanje Granda bez Popovića, oglasila se Karleuša

Mondo pre 3 dana
Danas je počelo snimanje nove sezone muzičkog takmičenja Zvezde Granda. Danas je počelo snimanje nove sezone muzičkog takmičenja "Zvezde Granda", koje je okupilo pevače i pevačice iz žirija, ali na kojem se nije pojavio Saša Popović. Tom… »
Karleuša ponudila pomoć Saši Popoviću, otkrila detalje razgovora sa Suzanom: "Čula sam da nije dobro"

Karleuša ponudila pomoć Saši Popoviću, otkrila detalje razgovora sa Suzanom: "Čula sam da nije dobro"

Telegraf pre 3 dana
Preporučujemo. Prvog dana snimanja nove sezone "Zvezde Granda" odjeknula je vest da će zbog zdravstvenih problema Saša Popović proputiti uvodne emisije. Tim povodom oglasila se i pop zvezda Jelena Karleuša koja je do pre dve sezone bila članica… »
Ovo su izmene koje su napravljene u Zvezdama Granda zbog odsustva Saše Popovića: "Ubacio" je ova dva muškarca

Ovo su izmene koje su napravljene u Zvezdama Granda zbog odsustva Saše Popovića: "Ubacio" je ova dva muškarca

Telegraf pre 3 dana
Preporučujemo. Kreativni direktor Granda i idejni tvorac "Zvezda Granda", Saša Popović, ne prisustvuje prvom snimajućem danu nove sezone pomenutog muzičkog takmičenja koje se dešava u ponedeljak, 16. septembra. Kako je po dolasku na snimanje rekao… »
Početak "Zvezda Granda" bez Saše Popovića: Zbog trenutnog zdravstvenog stanja biće odsutan, evo kada se pridružuje ekipi

Početak "Zvezda Granda" bez Saše Popovića: Zbog trenutnog zdravstvenog stanja biće odsutan, evo kada se pridružuje ekipi

Blic pre 3 dana
Danas počinje snimanje nove sezone "Zvezda Granda", a Saša Popović biće odustan sa snimanja. Naime, Saša Popović će biti odsutan na snimanju nove sezone popularnog muzičkog takmičenja " Zvezda Granda", kako je Đorđe David otkrio zbog trenutnog… »

Vesti dana »