Povezane vesti

Milan Vasić snimio novu pesmu posvećenu ljudima na Kosovu i Metohiji: „Ovo može da bude njihova himna“

Milan Vasić snimio novu pesmu posvećenu ljudima na Kosovu i Metohiji: „Ovo može da bude njihova himna“

Nova pre 2 dana
: Glumac Milan Vasić već treću godinu zaredom snima pesme koje nose jake i emotivne poruke, a koje su posvećene Kosovu i Metohiji. Milan Vasić koristi svaku priliku da naglasi koliko je ponosan na svoje korene i to što je rođen na Kosovu i… »
(Video) "deca na Kosovu i metohiji su kulturna i vaspitana": Milan Vasić rasplakao publiku zbog pesme o rodnom kraju…

(Video) "deca na Kosovu i metohiji su kulturna i vaspitana": Milan Vasić rasplakao publiku zbog pesme o rodnom kraju…

Blic pre 3 dana
Milan Vasić pored svog primarnog zanimanja koje je gluma, oprobao se sada i u muzičkim vodama, pa je tako snimio pesmu "Metohijo, moja avlijo", u kojoj je pretočio ljubav prema rodnom kraju, ali i tradiciji. - Srećan sam jako, prvo što je toliki broj… »
(Video) Milan Vasić u narodnoj nošnji iz metohije: Glumac puca od ponosa, ovo je veliki dan za njega: Kolege i prijatelji…

(Video) Milan Vasić u narodnoj nošnji iz metohije: Glumac puca od ponosa, ovo je veliki dan za njega: Kolege i prijatelji…

Blic pre 3 dana
Milan Vasić pored svog primarnog zanimanja koje je gluma, oprobao se sada i u muzičkim vodama, pa je tako snimio pesmu "Metohijo, moja avlijo", u kojoj je pretočio ljubav prema rodnom kraju, ali i tradiciji. Milan Vasić organizovao je danas premijeru… »

Vesti dana »