Povezane vesti

"Ja bih im trajno zabranila da pevaju": Marija Šerifović raspalila po srpskoj muzičkoj sceni, kaže "deca slušaju horor"

"Ja bih im trajno zabranila da pevaju": Marija Šerifović raspalila po srpskoj muzičkoj sceni, kaže "deca slušaju horor"

Mondo pre 3 dana
Marija Šerifović oštro prokomentarisala domaću muzičku scenu. Pevačica Marija Šerifović pojavila se danas na snimanju nove sezone muzičkog takmičenja Zvezde Granda, gde je prokomentarisala aktuelno stanje na srpskoj muzičkoj sceni. Marija je… »
(Video) "kao majka se ne radujem, imamo pogrešan sistem vrednosti": Marija Šerifović oštro o kolegama i muzičkoj sceni…

(Video) "kao majka se ne radujem, imamo pogrešan sistem vrednosti": Marija Šerifović oštro o kolegama i muzičkoj sceni…

Blic pre 3 dana
Marija Šerifović došla je danas na snimanje nove sezone takmičenja "Zvezde Granda". Marija je otkrila da su joj kolege iz žirija nedostajale. - Možda su mi Zvezde Granda i nedostajale, radujem se nekom novom druženju - rekla je Marija, pa izrazila… »
Marija "zagrmela" na početku snimanja zg: Nekim ljudima bi trebalo trajno zabraniti da se bave ovim poslom

Marija "zagrmela" na početku snimanja zg: Nekim ljudima bi trebalo trajno zabraniti da se bave ovim poslom

Telegraf pre 3 dana
Preporučujemo. Pop zvezda Marija Šerifović dugogodišnja je članica žirija Zvezde Granda, a danas 16. septembra pojavila se na snimanju nove sezone. Ona je istakla da nije zadovoljna stanjem na našoj muzičkoj sceni te da bi nekim kolegama trajno… »

Vesti dana »