Povezane vesti

Stavio potpis na ugovor sa Zvezdom, prvi mu čestitao tata (foto)

Stavio potpis na ugovor sa Zvezdom, prvi mu čestitao tata (foto)

Sportski žurnal pre 2 dana
Nastaviću da radim kao i do sad, maksimalno na svakoj utakmici, mislim da mi je gol protiv Bodea i nagrada za tu posvećenost - istakao je Mimović. Crvena zvezda je produžila ugovor sa talentovanim desnim bekom i sada već standardnim prvotimcem… »
Zvanično - Mimović potpisao novi ugovor i hoće mnogo trofeja sa Zvezdom!

Zvanično - Mimović potpisao novi ugovor i hoće mnogo trofeja sa Zvezdom!

Sportske.net pre 2 dana
Tri dana pred start u Ligi šampiona i duel sa Benfikom na ''Rajku Mitiću'', Crvena zvezda je produžila ugovor sa talentovanim desnim bekom Ognjenom Mimovićem do 2029. godine! ''Veoma sam srećan zbog produžetka saradnje sa Zvezdom i hvala ljudima iz… »
Zvezda obavila veliki posao: Najperspektivniji igrač crveno-belih potpisao ugovor do 2029. godine! (foto)

Zvezda obavila veliki posao: Najperspektivniji igrač crveno-belih potpisao ugovor do 2029. godine! (foto)

Hot sport pre 3 dana
Naslednik Koste Nedeljkovića. Crvena zvezda produžila je ugovor sa talentovanim desnim bekom i već standardnim prvotimcem Ognjenom Mimovićem do 2029. godine. – Veoma sam srećan zbog produžetka saradnje sa Zvezdom i hvala ljudima iz kluba na… »
Zvezda osigurala Mimovića - potpisao do 2029.

Zvezda osigurala Mimovića - potpisao do 2029.

B92 pre 3 dana
Crvena zvezda je produžila ugovor sa talentovanim desnim bekom i sada već standardnim prvotimcem Ognjenom Mimovićem. Nova saradnja parafirana je do 2029. godine. "Veoma sam srećan zbog produžetka saradnje sa Zvezdom i hvala ljudima iz kluba na… »
Mimoviću ugovor na 5 godina i povišica

Mimoviću ugovor na 5 godina i povišica

Sport klub pre 2 dana
Crvena zvezda je produžila ugovor sa Ognjenom Mimovićem do 2029. godine i na taj način su čelnici kluba poručili da su prezadovoljni napretkom desnog beka. Mimović je zakoračio na stazu kojom je uspešno gazio Kosta Nedeljković, igrama privlači… »
"Delije" oduševljene! Kakav potpis na "Marakani", Zvezda povukla važan potez!

"Delije" oduševljene! Kakav potpis na "Marakani", Zvezda povukla važan potez!

Večernje novosti pre 3 dana
Najnovije vesti iz FK Crvena zvezda ponovo su obradovale "delije". Foto: Tanjug / AP Naime, prvak Srbije je produžio ugovor sa talentovanim desnim bekom i sada već standardnim prvotimcem, 20-godišnjim Ognjenom Mimovićem. On će na Marakani ostati sve… »

Vesti dana »