Povezane vesti

Gradski odbor SNS podržao Cvetanovića

Gradski odbor SNS podržao Cvetanovića

Jug press pre 2 dana
LESKOVAC U prostorijama Gradskog odbora Srpske napredne stranke Leskovac danas, 16.9.2024. godine, na inicijativu predsednika GrO i gradonačelnika Leskovca Gorana Cvetanovića održana je sednica Gradskog odbora, saopšteno je iz tog odbora. Sednici su… »
Cvetanović – Neću da ispunjavam hirove opozicije, postupiću onako kako se moj tim i građani izjasne (video)

Cvetanović – Neću da ispunjavam hirove opozicije, postupiću onako kako se moj tim i građani izjasne (video)

Stav.life pre 2 dana
„Ne želim i neću da ispunjavam hirove i želje opozicije, postupiću onako kako se moj tim i građani izjasne. Neću ispuniti želju njima koji iznose neistine i obmanjuju narod“ – rekao je Cvetanović na večerašnjoj konferenciji za novinare… »
Gradski odbor SNS jednoglasno da Goran Cvetanović ostane predsednik naprednjaka i gradonačelnik

Gradski odbor SNS jednoglasno da Goran Cvetanović ostane predsednik naprednjaka i gradonačelnik

Jugmedia pre 2 dana
U prostorijama Gradskog odbora Srpske napredne stranke Leskovac danas, 16. septembra, na inicijativu predsednika GrO i gradonačelnika Leskovca Gorana Cvetanovića održana je sednica Gradskog odbora. Saopštenje GrO SNS prenosimo u celosti: Sednici su… »
Nakon jednoglasne podrške GrO SNS-a Cvetanović ostaje na mestu gradonačelnika

Nakon jednoglasne podrške GrO SNS-a Cvetanović ostaje na mestu gradonačelnika

Stav.life pre 2 dana
Na sednica Gradskog odbora Srpske napredne stranke u Leskovcu koja je večeras održana sa jednom tačkom dnevnog reda, a to je izjašnjavanje o poverenju i rezultatima rad Cvetanovića na mestu gradonačelnika Leskovca, Cvetanović je dobio jednoglasnu… »

Vesti dana »