Povezane vesti

Imala sam 42 kilograma, bilo mi je teško: Potresna ispovest Jovane Pajić, otkrila nepoznate detalje o razvodu

Imala sam 42 kilograma, bilo mi je teško: Potresna ispovest Jovane Pajić, otkrila nepoznate detalje o razvodu

Večernje novosti pre 1 dan
JOVANA PAJIĆ nekoliko godina nije bila na sceni, povukla se kako bi se posvetila porodici, ćerkama, u međuvremenu je upisala i fakultet za koji je imala punu podršku najbližih, ali onda se desilo sređivanje stana, druga trudnoća i namera da završi… »
Jovana Pajić otkrila nepoznate detalje razvoda: Imala sam 42 kilograma!

Jovana Pajić otkrila nepoznate detalje razvoda: Imala sam 42 kilograma!

Svet plus pre 2 dana
Nakon što je nekoliko godina posvetila privatnom životu i porodici, Jovana Pajić se suočila s nizom značajnih promena koje su je odvele u neočekivanom pravcu. Tokom tih godina, pevačica je upisala fakultet uz punu podršku najbližih, ali su… »
"Taj gospodin me udario": Jovana Pajić o jezivoj situaciji koja joj se dogodila, emisija "Na terapiji sa Slavicom Đukić…

"Taj gospodin me udario": Jovana Pajić o jezivoj situaciji koja joj se dogodila, emisija "Na terapiji sa Slavicom Đukić…

Blic pre 2 dana
Pevačica Jovana Pajić gošća je emisije "Na terapiji sa Slavicom Đukić Dejanović" koja se emituje samo na Blic televiziji na kanalu 117, ponedeljkom u 22 sata, u kojoj otvoreno govori o privatnom životu, neprijatnim situacijama, kao i teškim… »
"Bio mi je iritantan": Jovana Pajić u početku nije podnosila Saleta, a progovorila je i o prvoj pravoj ljubavi koju je…

"Bio mi je iritantan": Jovana Pajić u početku nije podnosila Saleta, a progovorila je i o prvoj pravoj ljubavi koju je…

Blic pre 2 dana
Pevačica Jovana Pajić je neko ko je vrlo otvoren i kako i sama kaže u emisiji "Na terapiji sa Slavicom Đukić Dejanović" koja se emituje samo na Blic televiziji na kanalu 117 ponedeljkom u 22 sata, nije tip koji priča mnogo o sebi, ali će uvek… »
"Nisam se udala da bih se razvela, to mi je bio životni poraz": Jovana Pajić o razvodu i reakciji roditelja: "Mislila sam da…

"Nisam se udala da bih se razvela, to mi je bio životni poraz": Jovana Pajić o razvodu i reakciji roditelja: "Mislila sam da…

Blic pre 2 dana
Pevačica Jovana Pajić u emisiji "Na terapiji sa Slavicom Đukić Dejanović" koja se emituje samo na Blic televiziji ponedeljkom u 22 sata, otvoreno govori o odnosu sa bivšim suprugom, brizi o deci, ali i o razvodu koji je ona inicirala. Jovana Pajić… »

Vesti dana »