Povezane vesti

Bajden i Haris razgovarali sa Trampom o pokušaju ubistva

Bajden i Haris razgovarali sa Trampom o pokušaju ubistva

N1 Info pre 1 dan
Predsednik i potpredsednica SAD Džo Bajden i Kamala Haris su telefonom razgovarali sa bivšim predsednikom i republikanskim predsedničkim kandidatom Donaldom Trampom, saopšteno je iz Bele kuće. Haris, predsednička kandidatkinja demokrata, u kratkom i… »
Bajden i Haris razgovarali s Trampom nakon novog pokušaja ubistva

Bajden i Haris razgovarali s Trampom nakon novog pokušaja ubistva

Insajder pre 1 dan
Predsednik i potpredsednica SAD, Džozef Bajden i Kamala Haris, pozvali su u utorak 17. septembra bivšeg predsednika SAD Donalda Trampa nakon što je nad njim ponovo pokušano ubistvo. Haris, koja će kao demokratski predstavnik bti protivkandidat… »
Bajden i Haris razgovarali s Trampom nakon novog pokušaja ubistva

Bajden i Haris razgovarali s Trampom nakon novog pokušaja ubistva

Euronews pre 1 dan
Predsednik i potpredsednica SAD, Džozef Bajden i Kamala Haris, pozvali su danas bivšeg predsednika SAD Donalda Trampa nakon što je nad njim ponovo pokušano ubistvo. Haris, koja će kao demokratski predstavnik bti protivkandidat Republikancu Trampu na… »
Drugi atentat na Trampa ukazuje na zastrašujući globalni trend: Koliko se javnost navikla na političko nasilje?

Drugi atentat na Trampa ukazuje na zastrašujući globalni trend: Koliko se javnost navikla na političko nasilje?

Euronews pre 1 dan
Drugi atentat u roku od dva meseca na bivšeg američkog predsednika Donalda Trampa i dalje je među glavnim temama u svetskim medijima, s tim da je priča o detaljima incidenta u nedelju na golf terenu na Floridi brzo skrenula na političko prepucavanje… »
Tajna služba je „svesna” objave Ilona Maska o Haris i Bajdenu

Tajna služba je „svesna” objave Ilona Maska o Haris i Bajdenu

Blic pre 2 dana
Američka Tajna služba saopštila je da je „svesna" objave na društvenim mrežama Ilon Maska u kojoj je rekao da do sada nije bilo „nijednog pokušaja" ubistva predsednika Džo Bajdena ili Kamale Haris, demokratske kandidatkinje na predstojećim… »
Tajna služba je "svesna” objave Ilona Maska o Haris i Bajdenu

Tajna služba je "svesna” objave Ilona Maska o Haris i Bajdenu

NIN pre 2 dana
Američka Tajna služba saopštila je da je "svesna" objave na društvenim mrežama Ilon Maska u kojoj je rekao da do sada nije bilo "nijednog pokušaja" ubistva predsednika Džo Bajdena ili Kamale Haris, demokratske kandidatkinje na predstojećim… »
Tajna služba je „svesna” objave Ilona Maska o Haris i Bajdenu

Tajna služba je „svesna” objave Ilona Maska o Haris i Bajdenu

Južne vesti pre 2 dana
Getty Images Američka Tajna služba saopštila je da je „svesna" objave na društvenim mrežama Ilon Maska u kojoj je rekao da do sada nije bilo „nijednog pokušaja" ubistva predsednika Džo Bajdena ili Kamale Haris, demokratske kandidatkinje na… »
Tramp našao razloge „što pucaju na njega“, predvideo da će „meci još da lete“

Tramp našao razloge „što pucaju na njega“, predvideo da će „meci još da lete“

Danas pre 2 dana
Bivši američki predsednik Donald Tramp je za navodni novi pokušaj atentata na njega okrivio retoriku predsednika SAD Džozefa Bajdena i potpredsednice, demokratske predsedničke kandidatkinje Kamale Haris. „Njihova retorika izaziva da pucaju na mene… »
Tramp: Izjave Bajdena i Haris podstakle novi atentat na mene

Tramp: Izjave Bajdena i Haris podstakle novi atentat na mene

NIN pre 2 dana
Bivši američki predsednik Donald Tramp okrivio je predsednika SAD Džoa Bajdena i potpredsednicu Kamalu Haris da su inspirisali još jedan atentat na njega, ukazujući da su njihove kritike pretnja demokratiji. "Njihova retorika izaziva to da se na mene… »
Bajden rekao da je uvek osuđivao političko nasilje

Bajden rekao da je uvek osuđivao političko nasilje

Danas pre 2 dana
Predsednik SAD Džo Bajden rekao je danas da je „uvek osuđivao političko nasilje“ dan posle drugog navodnog pokušaja atentata na republikanskog predsedničkog kandidata Donalda Trampa. „Uvek sam osuđivao političko nasilje i osuđivaću ga… »
Tramp kaže da su izjave Bajdena i Haris podstakle novi pokušaj atentata na njega

Tramp kaže da su izjave Bajdena i Haris podstakle novi pokušaj atentata na njega

Danas pre 2 dana
Donald Tramp danas je bez pružanja dokaza okrivio predsednika SAD Džoa Bajdena i potpredsednicu Kamalu Haris da su inspirisali još jedan navodni pokušaj atentata na njega, ukazujući da su njihove kritike pretnja demokratiji iako i on sam već dugo… »

Vesti dana »