Povezane vesti

Još nije kraj? Nadal možda ponovo sa reketom - i to gde!

Još nije kraj? Nadal možda ponovo sa reketom - i to gde!

Večernje novosti pre 2 dana
Kapiten Dejvis kup reprezentacije Španije David Ferer otkrio je da li postoji šansa da se Rafael Nadal još jednom priključi ekipi na finalnom turniru u Malgi. FOTO: Tanjug/AP Ferer je rekao da šansa postoji, ali da još nije doneta konačna odluka. -… »
Nadal će igrati?

Nadal će igrati?

B92 pre 2 dana
David Ferer, kapiten Dejvis kup reprezentacije Španije, izjavio je da postoji šansa da se Rafael Nadal pridruži timu u novembru na završnom turniru tog takmičenja u Malagi. Nadal se već dugo muči s povredama i kraj njegove karijere se nazire, pa bi… »
Selektor Španije David Ferer možda uvrsti u tim Rafaela Nadala za finalni turnir Dejvis kupa

Selektor Španije David Ferer možda uvrsti u tim Rafaela Nadala za finalni turnir Dejvis kupa

Danas pre 2 dana
Možda peta Salatara a možda oproštaj od tenisa. U tom rasponu bi mogao da se kreće odziv Rafaela Nadala selektoru Davidu Fereru za učešće na finalnom turniru Dejvis kupa u Malagi za dva meseca. – Već sam pričao sa Rafom ali nije ništa… »
Ferer: Nadal možda na finalu Dejvis kupa u Malagi

Ferer: Nadal možda na finalu Dejvis kupa u Malagi

Sport klub pre 2 dana
Možda peta Salatara a možda oproštaj od tenisa. U tom rasponu bi mogao da se kreće odziv Rafaela Nadala selektoru Davidu Fereru za učešće na finalnom turniru Dejvis kupa u Malagi za dva meseca. – Već sam pričao sa Rafom ali nije ništa… »
Ferer najavio Nadalovo učešće na Dejvis kupu

Ferer najavio Nadalovo učešće na Dejvis kupu

Sportske.net pre 2 dana
Rafael Nadal bi mogao da se pridruži Španiji na finalnom turniru Dejvis kupa za dva meseca u Malagi, izneo je selektor Španije David Ferer. "Već sam pričao sa Rafom, ali nije ništa dogovoreno. Postoji mogućnost da bude u timu. Njegov cilj u ovoj… »

Vesti dana »