Povezane vesti

„Dignite u vazduh banke i političare, a ako vam se ne gine u revoluciji uživajte u ropstvu – biti rob je bolje nego imati…

„Dignite u vazduh banke i političare, a ako vam se ne gine u revoluciji uživajte u ropstvu – biti rob je bolje nego imati…

Nova pre 2 dana
: Poznata književnica je krajem maja saopštila da boluje od raka žučnih kanala, nakon čega je najavila i da će zbog terapija i borbe za ozdravljenje prestati da piše. Vedrana Rudan je svojim vernim čitaocima pre nekoliko meseci saopštila loše… »
"Kupila sam sebi prsten pre rođendana, ne znam hoću li ga dočekati": Vedrana Rudan o borbi sa rakom

"Kupila sam sebi prsten pre rođendana, ne znam hoću li ga dočekati": Vedrana Rudan o borbi sa rakom

Večernje novosti pre 2 dana
HRVATSKA književnica Vedrana Rudan otkrila je nedavno da boluje od raka, nakon čega je operisana. Iako se jedno vreme nije oglašavala o bolesti, sada je u svom blogu opisala kako se oseća. Foto: ATA images U ovim trenucima, kako piše u blogu "Šta mi… »
"Kupila sam sebi prsten pre rođendana, jer ne znam hoću li ga dočekati": Vedrana Rudan o opakoj borbi sa rakom

"Kupila sam sebi prsten pre rođendana, jer ne znam hoću li ga dočekati": Vedrana Rudan o opakoj borbi sa rakom

Blic pre 2 dana
Vedrana Rudan, književnica iz Hrvatske otkrila je na svom Fejsbuk profilu da se bori sa rakom, te da će se sada posvetiti lečenju. Vedrana je u svom blogu "Šta mi se bore misli" napisala da joj je u ovim trenucima najveća podrška suprug. - Rak je… »
"Kupila sam sebi prsten pre rođendana, nisam sigurna da ću ga dočekati": Vedrana Rudan o teškoj životnoj bori

"Kupila sam sebi prsten pre rođendana, nisam sigurna da ću ga dočekati": Vedrana Rudan o teškoj životnoj bori

Telegraf pre 2 dana
Preporučujemo. Hrvatska književnica Vedrana Rudan (74) otkrila je nedavno da boluje od raka, nakon čega je operisana. Iako se jedno vreme nije oglašavala o svojoj bolesti, sada je u svom blogu ponovo opisala kako se oseća i otkrila da često… »
"Kupila sam sebi poklon za rođendan, jer ne znam da li ću ga dočekati...": Vedrana Rudan o borbi sa karcinomom

"Kupila sam sebi poklon za rođendan, jer ne znam da li ću ga dočekati...": Vedrana Rudan o borbi sa karcinomom

Mondo pre 2 dana
Vedrana Rudan podelila je deo svoje borbe sa čitaocima bloga koji vodi otkako je javnosti saoššila da ima rak. Hrvatska književnica Vedrana Rudan, nedavno je otkrila da ima rak i poručila da više neće da piše već joj je plan da se posveti… »

Vesti dana »