Povezane vesti

Treća osoba umešana u otmicu ili ubistvo Danke (2)?! Igor Jurić jutros sve obrazložio

Treća osoba umešana u otmicu ili ubistvo Danke (2)?! Igor Jurić jutros sve obrazložio

Telegraf pre 2 dana
Preporučujemo. Igor Jurić iz Centra za nestalu i zlostavljanu decu istakao je da je za dalji tok istrage u slučaju male Danke Ilić istakao je da nikako ne smemo zaboraviti da Danke Ilić i dalje nema. Jurić je iskazao bojazan da, sve i da optužnica… »
„Lično smatram da je još neko uključen da li u otmicu, da li u ubistvo“: Igor Jurić o slučaju male Danke iz Bora…

„Lično smatram da je još neko uključen da li u otmicu, da li u ubistvo“: Igor Jurić o slučaju male Danke iz Bora…

Nova pre 2 dana
: Igor Jurić iz Centra za nestalu i zlostavljanu decu istakao je da je za dalji tok istrage u slučaju male Danke Ilić istakao je da nikako ne smemo zaboraviti da Danke Ilić i dalje nema. Jurić je iskazao bojazan da, sve i da optužnica bude podignuta… »
"Mislim da je u slučaju Danke Ilić uključena još neka osoba": Igor Jurić smatra da je bilo propusta u istrazi: "Sve i da…

"Mislim da je u slučaju Danke Ilić uključena još neka osoba": Igor Jurić smatra da je bilo propusta u istrazi: "Sve i da…

Blic pre 2 dana
Igor Jurić iz Centra za nestalu i zlostavljanu decu uključujući se u "Jutro na Blic" istakao je da je za dalji tok istrage u slučaju male Danke Ilić istakao je da nikako ne smemo zaboraviti da Danke Ilić i dalje nema. Jurić je u "Jutro na Blic"… »
"Mislim da je još neko uključen u otmicu ili ubistvo": Jurić o slučaju male Danke - Velika je misterija

"Mislim da je još neko uključen u otmicu ili ubistvo": Jurić o slučaju male Danke - Velika je misterija

Mondo pre 2 dana
Igor Jurić sumnja da je treća osoba umešana u ubistvo Danke Ilić. Igor Jurić iz Centra za nestalu i zlostavljanu decu uključujući se u "Jutro na Blic" istakao je da je za dalji tok istrage u slučaju male Danke Ilić istakao je da nikako ne smemo… »

Vesti dana »