Povezane vesti

„Ja sam silovatelj": Priznanje supruga u slučaju masovnog silovanja u Francuskoj

„Ja sam silovatelj": Priznanje supruga u slučaju masovnog silovanja u Francuskoj

Južne vesti pre 2 dana
EPA Žizel Peliko ispred suda u Avinjonu u utorak Dominik Peliko, 71-godišnjak optužen da je lekovima uspavljivao suprugu i regrutovao desetine muškaraca da je siluju tokom više od deset godina, priznao je krivicu po svim tačkama optužnice tokom… »
Francuz na sudu priznao da je drogirao ženu kako bi je silovali on i desetine muškaraca

Francuz na sudu priznao da je drogirao ženu kako bi je silovali on i desetine muškaraca

Glas Amerike pre 2 dana
Dominik Peliko, 71-godišnji Francuz priznao je na sudu da je u periodu koji je trajao gotovo deceniju drogirao svoju tadašnju ženu i pozvao desetine muškaraca da je siluju, kao i da ju je sam silovao. Molio je nju i njihovo troje dece za oproštaj… »
„Ja sam silovatelj": Priznanje supruga u slučaju masovnog silovanja u Francuskoj

„Ja sam silovatelj": Priznanje supruga u slučaju masovnog silovanja u Francuskoj

BBC News pre 2 dana
Dominik Peliko, optužen da je organizovao desetine muškaraca da siluju njegovu ženu tokom više od deset godina, priznao je krivicu. Dominik Peliko, 71-godišnjak optužen da je lekovima uspavljivao suprugu i regrutovao desetine muškaraca da je siluju… »
„Ja sam silovatelj, kao i svi u sudnici“: „Monstrum iz Avinjona“ priznao da je drogirao suprugu i pozivao muškarce da…

„Ja sam silovatelj, kao i svi u sudnici“: „Monstrum iz Avinjona“ priznao da je drogirao suprugu i pozivao muškarce da…

Danas pre 2 dana
Muškarac koji je postao poznat kao „Monstrum iz Avinjona“ zaprepastio je sudnicu u svom pomno praćenom suđenju danas kada je priznao da je drogirao svoju ženu i pozivao desetine stranaca da je siluju. Dominik Peliko (71) je prvi put progovorio o… »
"Ja sam silovatelj, kao i svi u ovoj prostoriji": Bivši muž Žizel Peliko priznao krivicu pred francuskim sudom

"Ja sam silovatelj, kao i svi u ovoj prostoriji": Bivši muž Žizel Peliko priznao krivicu pred francuskim sudom

Euronews pre 2 dana
Nakon optužbi da je drogirao svoju ženu i pozvao desetine stranaca da je siluju u njihovoj kući, Dominik Peliko priznao je krivicu pred francuskim sudom, nako što se vratio na optuženičku klupu nakon bolesti. Rečima - Ja sam silovatelj, kao i… »
"Ja sam silovatelj i svi u ovoj prostoriji": Horor priznanje muža koji je drogirao suprugu i snimao zlostavljanje

"Ja sam silovatelj i svi u ovoj prostoriji": Horor priznanje muža koji je drogirao suprugu i snimao zlostavljanje

Mondo pre 2 dana
Dominik Peliko je priznao da je silovao svoju ženu i zvao druge muškarce da isto urade. Dominik Peliko, čovek optužen da je drogirao svoju ženu Žizel i pozvao više od 80 muškaraca da je siluju, svedočio je u utorak na sudu i pred svima izjavio… »
Slučaj koji je šokirao Francusku: Drogirao suprugu i naveo 50 muškaraca da je siluju

Slučaj koji je šokirao Francusku: Drogirao suprugu i naveo 50 muškaraca da je siluju

Novi magazin pre 2 dana
Francuz Dominik Peliko, optužen da je drogirao svoju ženu i naveo desetine muškaraca da je siluju tokom čitave jedne decenije, priznao je u utorak na sudu brojne optužbe sa kojima se suočava, prenose francuski mediji. Peliko je trebalo da svedoči… »
„Ja sam silovatelj, kao i svi u sudnici!“ Monstrum priznao da je drogirao suprugu i pozivao muškarce da je siluju

„Ja sam silovatelj, kao i svi u sudnici!“ Monstrum priznao da je drogirao suprugu i pozivao muškarce da je siluju

Nova pre 2 dana
: Muškarac koji je postao poznat kao "Monstrum iz Avinjona" zaprepastio je sudnicu u svom pomno praćenom suđenju danas kada je priznao da je drogirao svoju ženu i pozivao desetine stranaca da je siluju. Dominik Peliko (71) je prvi put progovorio o… »
„Ja sam silovatelj“: Priznanje supruga u slučaju masovnog silovanja u Francuskoj

„Ja sam silovatelj“: Priznanje supruga u slučaju masovnog silovanja u Francuskoj

Danas pre 2 dana
Dominik Pelikot, 71-godišnjak optužen da je lekovima uspavljivao suprugu i regrutovao desetine muškaraca da je siluju tokom više od deset godina, priznao je krivicu po svim tačkama optužnice tokom prvog svedočenja od početka suđenja 2. septembra… »
"Ja sam silovatelj": Monstrum koji je drogirao ženu i dovodio više od 70 muškaraca da je zlostavljaju sve priznao: Žizel…

"Ja sam silovatelj": Monstrum koji je drogirao ženu i dovodio više od 70 muškaraca da je zlostavljaju sve priznao: Žizel…

Blic pre 2 dana
- Ja sam silovatelj - priznao je Dominik Peliko na suđenju za masovno silovanje, dodajući da njegova supruga Žizel "to nije zaslužila". Dominiku (71) se sudi zbog optužbi da je više od 10 godina drogirao svoju ženu i sam dovodio desetine muškaraca… »
„Ja sam silovatelj“: Priznanje supruga u slučaju masovnog silovanja u Francuskoj

„Ja sam silovatelj“: Priznanje supruga u slučaju masovnog silovanja u Francuskoj

Danas pre 2 dana
Dominik Pelikot, 71-godišnjak optužen da je lekovima uspavljivao suprugu i regrutovao desetine muškaraca da je siluju tokom više od deset godina, priznao je krivicu po svim tačkama optužnice tokom prvog svedočenja od početka suđenja 2. septembra… »
„Ja sam silovatelj": Priznanje supruga u slučaju masovnog silovanja u Francuskoj

„Ja sam silovatelj": Priznanje supruga u slučaju masovnog silovanja u Francuskoj

Blic pre 2 dana
Dominik Pelikot, 71-godišnjak optužen da je lekovima uspavljivao suprugu i regrutovao desetine muškaraca da je siluju tokom više od deset godina, priznao je krivicu po svim tačkama optužnice tokom prvog svedočenja od početka suđenja 2. septembra… »
„Ja sam silovatelj": Priznanje supruga u slučaju masovnog silovanja u Francuskoj

„Ja sam silovatelj": Priznanje supruga u slučaju masovnog silovanja u Francuskoj

Radio 021 pre 2 dana
Dominik Pelikot, optužen da je organizovao desetine muškaraca da siluju njegovu ženu tokom više od deset godina, priznao je krivicu. EPA Žizel Pelikot ispred suda u Avinjonu u utorak Dominik Pelikot, 71-godišnjak optužen da je lekovima uspavljivao… »
"Ja sam silovatelj": Priznanje supruga u slučaju masovnog silovanja u Francuskoj

"Ja sam silovatelj": Priznanje supruga u slučaju masovnog silovanja u Francuskoj

NIN pre 2 dana
Dominik Pelikot, 71-godišnjak optužen da je lekovima uspavljivao suprugu i regrutovao desetine muškaraca da je siluju tokom više od deset godina, priznao je krivicu po svim tačkama optužnice tokom prvog svedočenja od početka suđenja 2. septembra… »
Slučaj koji je šokirao Francusku: Drogirao suprugu i naveo 50 muškaraca da je siluju

Slučaj koji je šokirao Francusku: Drogirao suprugu i naveo 50 muškaraca da je siluju

N1 Info pre 2 dana
Francuz Dominik Peliko, optužen da je drogirao svoju ženu i naveo desetine muškaraca da je siluju tokom čitave jedne decenije, priznao je u utorak na sudu brojne optužbe sa kojima se suočava, prenose francuski mediji. Peliko je trebalo da svedoči… »
"Ja sam silovatelj": Đavo iz Avinjona priznao da je drogirao ženu i dozvolio strancima da je siluju

"Ja sam silovatelj": Đavo iz Avinjona priznao da je drogirao ženu i dozvolio strancima da je siluju

Telegraf pre 2 dana
Preporučujemo. Muškarac iz Francuske, koji je optužen da je drogirao svoju ženu i dozvolio da je siluje najmanje 50 muškaraca dok je bila bez svesti, priznao je na sudu da je "silovatelj". Dominik Pelikot pojavio se danas na sudu i svedočio u… »

Vesti dana »