Povezane vesti

Trener crveno-belih odgovorio crno-belima

Trener crveno-belih odgovorio crno-belima

Sportski žurnal pre 2 dana
„Ono što je ironično u čitavoj situaciji jeste da upravo oni koji sada dele lekcije o lepom ponašanju i sportskom duhu, nisu imali problem da na utakmicama vređaju naš stručni štab. Takvo neprimereno ponašanje zabeleženo je kako na Banjici… »
Oglasio se selektor Srbije: Ovo nije slučajno, teraju me da podnesem ostavku

Oglasio se selektor Srbije: Ovo nije slučajno, teraju me da podnesem ostavku

Večernje novosti pre 2 dana
Nastavlja se bura u srpskom rukometu. miloš vukadinović Posle Partizana, koji je u roku od 24 časa izdao dva saopštenja u kojima je žestoko napao Vojvodinu, trenera i selektora Srbije Borisa Rojevića, a zatim i direktora Darka Jevtića, usledio je… »
Rojević odgovorio crno-belima: ''Mesecima sam meta kampanje''

Rojević odgovorio crno-belima: ''Mesecima sam meta kampanje''

Sportske.net pre 2 dana
Posle Superkupa u Banjaluci, gde je Vojvodina u borbi za prvi ovosezonski trofej savladala Partizan AdmiralBet sa 24:22, crno-beli su se oglasili svojim saopštenjima, upozoravajući na brojne anomalije u srpskom rukometu i najnovije pritiske na sudije… »
Selektor Srbije odgovorio Partizanu: Više ne mogu da ćutim!

Selektor Srbije odgovorio Partizanu: Više ne mogu da ćutim!

Sport klub pre 2 dana
Selektor rukometne reprezentacije Srbije i trener Vojvodine Boris Rojević, posle saopštenja Rukometnog kluba Partizan, odlučio je da se obrati javnosti, da odgovorio na žestoke napade koji su usledili u proteklih desetak dana. Saopštenje selektora… »
Selektor Srbije odgovorio Partizanu: "Ovo nije slučajno - teraju me da podnesem ostavku"

Selektor Srbije odgovorio Partizanu: "Ovo nije slučajno - teraju me da podnesem ostavku"

B92 pre 2 dana
Selektor rukometne reprezentacije Srbije i trener Vojvodine Boris Rojević oglasio se nakon saopštenja Partizana. Rukometni klub Partizan oglasio se zbog dešavanja na utakmici protiv Vojvodine oštrim saopštenjem u kom je bilo i teških reči. Nakon… »

Vesti dana »