Povezane vesti

"Navodi koje je iznela nisu istiniti": Oglasila se produkcija nakon optužbi voditeljke da je njen sin bio zlostavljan

"Navodi koje je iznela nisu istiniti": Oglasila se produkcija nakon optužbi voditeljke da je njen sin bio zlostavljan

Mondo pre 2 dana
Voditeljka i glumica Marija Veljković je pre nekoliko dana na društvenim mrežama otkrila je da je njen sin bio žrtva nasilja na snimanju serije. Glumica i voditeljka Slagalice Marija Veljković, pre nekoliko dana je na Instagramu otkrila da je njen… »
„Sin mi je imao hematom na glavi, udarali su ga palicom“: Marija Veljković iznela jezive detalje vršnjačkog nasilja koje…

„Sin mi je imao hematom na glavi, udarali su ga palicom“: Marija Veljković iznela jezive detalje vršnjačkog nasilja koje…

Nova pre 2 dana
: Voditeljka je prošle nedelje podelila da je njen sin postao žrtva vršnjačkog nasilja, a sada je otkrila detalje ovog događaja, kao i da je zbog toga morala da angažuje advokata. Marija Veljković pre nekoliko dana je na Instagramu otkrila da je… »
Dete mi je imalo hematom na glavi: Marija Veljković iznela sve detalje nasilja nad njenim sinom

Dete mi je imalo hematom na glavi: Marija Veljković iznela sve detalje nasilja nad njenim sinom

Story pre 2 dana
Sin Marije Veljković pretrpeo vršnjačko nasilje tokom snimanja novog projekta. Majka, koja je ujedno javna ličnost, nije želela da ostane nema na temu vršnjačkog nasilja, te je svoj slučaj i javno iznela. Osim objave na Fejsbuku, ona je u emisiji… »
"Već ga je udario palicom": Ispovest Marije Veljković o nasilju koje je pretrpelo njeno dete: "Držali su mu ruke, izudarali…

"Već ga je udario palicom": Ispovest Marije Veljković o nasilju koje je pretrpelo njeno dete: "Držali su mu ruke, izudarali…

Blic pre 2 dana
„Da li biste ćutali na vršnjačko nasilje? Ja ne mogu“ – stoji u objavi koju je naša voditeljka Marija Veljković podelila na društvenim mrežama, u kojoj između ostalog navodi da je njen sin od strane vršnjaka sa kojima je snimao seriju… »

Vesti dana »