Povezane vesti

SAD i zvanično: Košarkaš kojeg Srbija i te kako pamti završio reprezentativnu karijeru

SAD i zvanično: Košarkaš kojeg Srbija i te kako pamti završio reprezentativnu karijeru

Večernje novosti pre 2 dana
Košarkaš Los Anđeles Klipersa Nikola Batum saopštio je da završio reprezentativnu karijeru u selekciji Francuske. FOTO: FIBA.Basketball Batum (35) je za seniorsku reprezentaciju Francuske debitovao 2009. godine. - Došlo je vreme da zatvorim ovo… »
Nikola Batum se oprostio od reprezentacije Francuske

Nikola Batum se oprostio od reprezentacije Francuske

Sportske.net pre 1 dan
Batum (35) je za seniorsku reprezentaciju Francuske debitovao 2009. godine. "Došlo je vreme da zatvorim ovo veličanstveno poglavlje i predam štafetu novoj generaciji. Najlepša stvar u karijeri mi je bila da nosim dres francuske reprezentacije"… »
Ekip: Košarkaš Nikola Batum završio karijeru u francuskoj reprezentaciji

Ekip: Košarkaš Nikola Batum završio karijeru u francuskoj reprezentaciji

Danas pre 2 dana
Košarkaš Nikola Batum saopštio je da zvanično završava karijeru u francuskoj reprezentaciji, preneo je danas francuski sportski list Ekip. „Od moje prve seniorske igre protiv Austrije (24. jula 2009.) do poslednje protiv tima SAD, došlo je vreme… »
Batum: Vreme je da predam štafetu

Batum: Vreme je da predam štafetu

Sportski žurnal pre 2 dana
Francuz završio karijeru u reprezentaciji. Košarkaš Nikola Batum saopštio je da zvanično završava karijeru u francuskoj reprezentaciji, preneo je danas francuski sportski list Ekip. - Od moje prve seniorske igre protiv Austrije 24. jula 2009. do… »
Nikola Batum završio karijeru u francuskoj reprezentaciji

Nikola Batum završio karijeru u francuskoj reprezentaciji

Sport klub pre 2 dana
Košarkaš Nikola Batum saopštio je da zvanično završava karijeru u francuskoj reprezentaciji, preneo jefrancuski sportski list Ekip. „Od moje prve seniorske igre protiv Austrije (24. jula 2009.) do poslednje protiv tima SAD, došlo je vreme da… »
Batum se oprostio od Francuske

Batum se oprostio od Francuske

B92 pre 2 dana
Košarkaš Nikolas Batum saopštio je da zvanično završava karijeru u francuskoj reprezentaciji, preneo je francuski sportski list Ekip. "Od moje prve seniorske igre protiv Austrije (24. jula 2009.) do poslednje protiv tima SAD, došlo je vreme da… »

Vesti dana »