Povezane vesti

Iliev: Za dva prelazna roka napraviću Partizan konkurentan u Evropi i najvećem rivalu

Iliev: Za dva prelazna roka napraviću Partizan konkurentan u Evropi i najvećem rivalu

Politika pre 2 dana
Posle dve godine ponovo sam tu, kada se dese promene na ovoj poziciji to znači da je neki nepovoljan trenutak za klub, tako je nažalost i sada, rekao je novi-stari sportski direktor FK Partizan Ivica Iliev. Iliev je treći put u karijeri preuzeo ovu… »
Odakle će početi Iliev? ''Za mesec dana imaću pravu sliku''

Odakle će početi Iliev? ''Za mesec dana imaću pravu sliku''

Sportske.net pre 2 dana
Šta god mislili o Ivici Ilievu, ne može mu se osporiti enrergija, harizma i hrabrost da kaže ono što, na primer, od njegovog prethodnika Ivice Kralja nismo čuli. Na današnjoj zvaničnoj promociji na mesto sportskog direktora, Iliev je locirao… »
Ivica Iliev: Napraviću konkurentni i evropski Partizan

Ivica Iliev: Napraviću konkurentni i evropski Partizan

Danas pre 2 dana
Novi sportski direktor fudbalskog kluba Partizan Ivica Iliev izjavio je danas u Beogradu da će od kluba napraviti „konkurentni i evropski“ tim. „Moja energija je nepresušna, žao mi je što sada ne mogu da utičem na igrački kadar, ali garantujem… »
"Kad je teško, najlepše je u Partizanu!" Ivica Iliev treći put sportski direktor u Humskoj!

"Kad je teško, najlepše je u Partizanu!" Ivica Iliev treći put sportski direktor u Humskoj!

Mondo pre 2 dana
Sportski direktor Ivica IIiev obratio se javnosti nakon što je preuzeo funkciju sportskog direktora Partizana. Nekadašnji reprezentativac Jugoslavije, dugogodišnji fudbaler Partizana i u dva mandata sportski direktor Ivica Iliev predstavljen je i po… »
Iliev locirao glavni Partizanov problem: ''Verujte, suzdržavam se, inače bih bljuvao vatru ovde!''

Iliev locirao glavni Partizanov problem: ''Verujte, suzdržavam se, inače bih bljuvao vatru ovde!''

Sportske.net pre 2 dana
Kako je i najavljeno, Partizan je danas od 14.30h na pres konferenciji predstavio povratnika na funkciju sportskog direktora Ivicu Ilieva. On se posle dve godine vraća na pomenutu funkciju, na kojoj će zameniti Ivicu Kralja. ''Bijo, mnogo je lepo ponovo… »
Iliev: ''Garantujem navijačima pravi evropski Partizan!''

Iliev: ''Garantujem navijačima pravi evropski Partizan!''

Sportske.net pre 2 dana
Snažne poruke je poslao novi sportski direktor Partizana Ivica Iliev već u svom uvodnom izlaganju, a u istom stilu je nastavio i kada su počela pitanja novinara. Na konstatciju da je sada nepopularno biti u Partizanu, Iliev je oštro reagovao… »
Iliev najavio velike promene u sportskom sektoru: Evo šta je rekao novi- stari sportski direktror Partizana! (video)

Iliev najavio velike promene u sportskom sektoru: Evo šta je rekao novi- stari sportski direktror Partizana! (video)

Hot sport pre 2 dana
„Tamo gde smo bili 10 godina ispred svih, počeli smo da kaskamo.“ Ivica Iliev se vratio u Partizan i po treći put će obavljati funkciju sportskog direktora kluba. Iliev je na ovoj poziciji, odakle je otišao pre dve godine, zamenio Ivicu Kralja, a… »
Iliev obećao grobarima: „Garantujem pravi evropski Partizan!“ (video)

Iliev obećao grobarima: „Garantujem pravi evropski Partizan!“ (video)

Hot sport pre 2 dana
„Nepopularno je biti u Partizanu? Ja ne prihvatam tu reč ili rečenicu kao čovek koji voli ovaj klub.“ Novi sportski direktor Partizana, Ivica Iliev, poslao je jake poruke tokom svog uvodnog izlaganja, a njegov stav ostao je dosledan i tokom… »
Partizan predstavio Ilieva: "Suzdržavam se, bljuvao bih vatru! Ali, garantujem vam ovo..."

Partizan predstavio Ilieva: "Suzdržavam se, bljuvao bih vatru! Ali, garantujem vam ovo..."

B92 pre 2 dana
Fudbalski klub Partizan zvanično je na stadionu u Humskoj promovisao novog sportskog direktora Ivicu Ilieva. Biće to njegov treći mandat na funkciji glavnog operativca sportskog sektora, gde ovog puta nasleđuje Ivicu Kralja. U svom povratničkom… »
Iliev: Za dva prelazna roka napraviću Partizan konkurentan u Evropi i najvećem rivalu! (video)

Iliev: Za dva prelazna roka napraviću Partizan konkurentan u Evropi i najvećem rivalu! (video)

Sportski žurnal pre 2 dana
"Dobrim delom sam došao i zbog trenera Stanojevića, zbog njegove energije, plus zbog velike ljubavi prema klubu" - Posle dve godine ponovo sam tu, kada se dese promene na ovoj poziciji to znači da je neki nepovoljan trenutak za klub, tako je nažalost… »
Ivica Iliev: Dajte mi dva prelazna roka i Partizan će ponovo biti konkurentan Zvezdi

Ivica Iliev: Dajte mi dva prelazna roka i Partizan će ponovo biti konkurentan Zvezdi

Euronews pre 2 dana
Ivica Iliev posle dve godine vratio se na poziciju sportskog direktora Partizana, inače funkciju koju je u prethodnom mandatu obavljao u Humskoj od 2015. do 2022, a tim povodom govorio je na konferenciji za medije koju ste imali prilike da pratite u… »
"Napraviću moćan Partizan": Ivica Iliev najavio velike promene u klubu

"Napraviću moćan Partizan": Ivica Iliev najavio velike promene u klubu

Večernje novosti pre 2 dana
Sportski direktor Partizana Ivica Iliev najavio velike promene, posebno u Omladinskoj školi Partizana i Teleoptiku. FOTO TANJUG/ VLADIMIR ŠPORČIĆ/ bg - Posle dve godine ponovo sam tu, kada se dese promene na ovoj poziciji to znači da je neki… »
Ivica Iliev: Napraviću moćan Partizan u dva prelazna roka

Ivica Iliev: Napraviću moćan Partizan u dva prelazna roka

Sport klub pre 2 dana
Sportski direktor Partizana najavio velike promene, posebno u Omladinskoj školi Partizana i Teleoptiku. Ivica Iliev je novi-stari sportski direktor Partizana, ponovo sa velikim ovlašćenjima u klubu iz Humske. Na zvaničnoj promociji najavio je velike… »
Partizan vraća čoveka koji je „doneo“ 27, poslednju titulu

Partizan vraća čoveka koji je „doneo“ 27, poslednju titulu

Sportski žurnal pre 2 dana
Iliev se vraća na funkciju koju je uspešno vršio od 2015. do 2022. Promene u Humskoj… Ivica Kralj, sada već bivši sportski direktor Partizana, danas će zvanično da preda „štafetu” imenjaku Ilevu. Nesvakidašnje je da klub menja sportskog… »

Vesti dana »