Povezane vesti

Lekari je greškom proglasili mrtvom: Stravična priča srpske pevačice, imala 22 preloma i 45 dana bila u komi

Lekari je greškom proglasili mrtvom: Stravična priča srpske pevačice, imala 22 preloma i 45 dana bila u komi

Mondo pre 2 dana
Danica Balabanović doživela je strašnu saobraćajnu nezgodu na motoru, nakon koje su greškom konstatovali njenu smrt. Priča pevačice Danice Balabanović o tome kako je preživela stravičnu saobraćajku, može se svrstati u jednu od "filmskih"… »
Pevačici nakon teške nesreće lekari konstatovali smrt, a onda se desilo čudo: "Nisam je tog puta poslušala"

Pevačici nakon teške nesreće lekari konstatovali smrt, a onda se desilo čudo: "Nisam je tog puta poslušala"

Telegraf pre 2 dana
Preporučujemo. Danica Balabanović doživela je strašnu saobraćajnu nezgodu na motoru, nakon koje su greškom doktori konstatovali njenu smrt. - Neposredno pred odlazak na veliku turneju sa Željkom Šašićem, pozvao me je prijatelj da se provozamo… »
Pevačica doživela tešku saobraćajnu nezgodu: Doktori konstatovali smrt, a onda se desilo čudo: "Trebalo je da idem na…

Pevačica doživela tešku saobraćajnu nezgodu: Doktori konstatovali smrt, a onda se desilo čudo: "Trebalo je da idem na…

Blic pre 2 dana
Danica Balabanović doživela je strašnu saobraćajnu nezgodu na motoru, nakon koje su greškom doktori konstatovali njenu smrt. - Neposredno pred odlazak na veliku turneju sa Željkom Šašićem, pozvao me je prijatelj da se provozamo motorom. Iako mi… »

Vesti dana »