Povezane vesti
Vučević sa šefom misije OEBS-a o položaju nacionalih manjina i situaciji na Kosovu
Insajder 17.09.2024
Predsednik vlade Srbije Miloš Vučević razgovarao je u utorak 17. septembra sa šefom Misije OEBS-a u Srbiji Janom Bratuom o položaju nacionalnih manjina u Srbiji i aktuelnoj situaciji na Kosovu i Metohiji. Premijer Vučević istakao je da je Vlada Srbije… »
Vučević sa šefom Misije OEBS-a u Srbiji o nacionalnim manjinama, situaciji na Kosovu
Novi magazin 17.09.2024
Premijer Srbije Miloš Vučević razgovarao je danas sa šefom Misije OEBS-a u Srbiji Janom Bratuom o položaju nacionalnih manjina u Srbiji i aktuelnoj situaciji na Kosovu, saopštila je Vlada Srsbije. Vučevič je istakao da je Vlada Srbije posebno posvećena… »
Vučević se sastao sa šefom Misije OEBS: Razgovarali o položaju nacionalnih manjina u Srbiji i situaciji na KiM
Euronews 17.09.2024
Predsednik Vlade Republike Srbije Miloš Vučević razgovarao je danas sa šefom Misije OEBS-a u Srbiji Janom Bratuom o položaju nacionalnih manjina u Srbiji i aktuelnoj situaciji na Kosovu i Metohiji. Premijer Vučević istakao je da je Vlada Srbije posebno… »
Vesti dana »
(Foto, video) "Molili smo kapetana da se vrati, a onda je prednji deo pukao!" Preživeli otkrili jezive detalje katastrofe kod Kipra: Broj žrtava raste!
Blic pre 37 minutajoš 36 povezanih
MUP o incidentima u Užicu: Pet osoba, među kojima dva policajca, lakše povređeno
Beta pre 1 satjoš 27 povezanih
(VIDEO) Stiglo 28 kilometara Dunavskog koridora, stigli i organizovani autobusi na svečano otvaranje
N1 Info pre 3 satajoš 34 povezane
Nepal: Broj stradalih veći od 700, hiljade nestalih, potraga za zatrpanim radnicima
BBC News pre 3 satajoš 29 povezanih




