Povezane vesti

Vladika Grigorije: Ne vozim maserati, vode protiv mene hajku u tabloidima zbog litijuma i Kosova

Vladika Grigorije: Ne vozim maserati, vode protiv mene hajku u tabloidima zbog litijuma i Kosova

Radio 021 pre 2 dana
Vladika Grigorije reagovao je na, kako kaže, hajku koja se protiv njega vodi u tabloidima i naveo da nije tačno da vozi maserati. Smatra da se hajka vodi zbog toga što je javno pričao o Kosovu i iskopavanju litijuma. "I te kako sam svestan da možda… »
Vladika Grigorije: Tabloidi me linčuju zbog mog stava o Kosovu i litijumu

Vladika Grigorije: Tabloidi me linčuju zbog mog stava o Kosovu i litijumu

Nova pre 2 dana
: Vladika Grigorije, arhiepiskop diselodorfski i mitropolit nemački, reagovao je na hajku koja se protiv njega vodi u tabloidima uz ocenu da je svestan da tog linča ne bi ni bilo da nije bilo njegovog pominjanja Kosova i ukazivanja na stradanje Srba… »
Vladika Grigorije: Ne vozim maserati, linčuju me u tabloidima zbog litijuma i Kosova

Vladika Grigorije: Ne vozim maserati, linčuju me u tabloidima zbog litijuma i Kosova

N1 Info pre 2 dana
Vladika Grigorije reagovao je na svom Instagram profilu na hajku koja se protiv njega vodi u tabloidima. "I te kako sam svestan da možda ovog linča ne bi ni bilo da nije bilo mog pominjanja Kosova u medijima i ukazivanja na poslednje stradanje našeg… »

Vesti dana »