Povezane vesti

"Popeo se na prozor i pao ispred oca koji je došao po njega": Oglasili se roditelji dece koja idu sa povređenim dečakom

"Popeo se na prozor i pao ispred oca koji je došao po njega": Oglasili se roditelji dece koja idu sa povređenim dečakom

Mondo pre 23 sata
Roditelji čija deca idu u školu u Beogradu u kojoj je učenik pao sa prozora otkrili su detalje incidenta. Roditelji čija deca idu u Osnovnu školu "Banović Strahinja", u kojoj je učenik (10) pao sa prozora i zadobio teške telesne povrede, govorili… »
Kako je dete ispalo kroz prozor učionice: Roditelji dece koja idu u školu sa povređenim dečakom potreseni: "Sekunde su u…

Kako je dete ispalo kroz prozor učionice: Roditelji dece koja idu u školu sa povređenim dečakom potreseni: "Sekunde su u…

Blic pre 1 dan
- Učiteljica je izašla iz učionice kada se to desilo. Ne znam zašto ih je ostavila same, možda je verovala da neće praviti probleme - kaže za "Blic" jedan od roditelja čije dete ide u OŠ "Banović Strahinja" u kojoj je juče u popodnevnim… »
Direktorka škole u BG: Stanje dečaka koji je pao s prozora škole stabilno, povrede teške

Direktorka škole u BG: Stanje dečaka koji je pao s prozora škole stabilno, povrede teške

Radio 021 pre 1 dan
Učenik četvrtog razreda beogradske Osnovne škole "Banović Strahinja" koji je pao kroz prozor škole, stabilno je, ali su povrede teške i njegovo stanje se i dalje prati. To je navela direktorka te škole Tatjana Vasović Novosel i dodala da se… »
Oglasila se OŠ „Banović Strahinja“ u kojoj je dečak pao kroz prozor

Oglasila se OŠ „Banović Strahinja“ u kojoj je dečak pao kroz prozor

Danas pre 1 dan
Beogradska OŠ „Banović Strahinja“ oglasila se danas saopštenjem u kome iznose detalje jučerašnjeg nesrećnog slučaja, kada je učenik te škole pao kroz prozor učionice u kojoj je bio u boravku. U saopštenju se navodi da se nemio događaj… »
"Vidim moje dete u lokvi krvi": Ispovest oca na Čukarici zatekao sina koji je pao sa prozora škole

"Vidim moje dete u lokvi krvi": Ispovest oca na Čukarici zatekao sina koji je pao sa prozora škole

Mondo pre 1 dan
Ispovest oca čije je dete palo kroz prozor škole u Beogradu. "Došao sam po decu u školu u 15.55 sati. Pozvao sam sina, rekao je: 'Tata, silazim za pet minuta'. Nije prošao ni minut, kod školskog ulaza je nešto jako puklo! Od svih roditelja prvi sam… »
Poslednje informacije o povredama dečaka (10) koji je pao sa prozora u školi u Beogradu: Našao ga otac u krvi

Poslednje informacije o povredama dečaka (10) koji je pao sa prozora u školi u Beogradu: Našao ga otac u krvi

Telegraf pre 1 dan
Preporučujemo. Učenik S.Đ. (10) koji je, juče oko 17 sati, pao sa prozora u školi na Čukarici, prema poslednjim informacijama, zadobio je prelom karlice, prelom vilice, kontuziju pluća i krvarenje u glavi, saznaje "Telegraf.rs". Dečak, koji je bio… »
Oglasila se škola gde je dečak pao kroz prozor: "Ispituju se sve okolnosti i evenutalna odgovornost zaposlenih"

Oglasila se škola gde je dečak pao kroz prozor: "Ispituju se sve okolnosti i evenutalna odgovornost zaposlenih"

Blic pre 1 dan
Dana 17.9. 2024. godine u 16.05 časova u grupi produženog boravka za učenike 4. razreda desio se nemio događaj. Tom prilikom je teže povređen učenik S.Đ, navodi se u saopštenju Osnovne škole "Banović Strahinja". Kako se navodi u saopštenju… »
Direktorka: Učenik koji je pao sa prozora škole stabilno

Direktorka: Učenik koji je pao sa prozora škole stabilno

Insajder pre 1 dan
Učenik četvrtog razreda beogradske Osnovne škole "Banović Strahinja" koji je pao kroz prozor škole, stabilno je, ali su povrede teške i njegovo stanje se i dalje prati, rekla je danas FoNetu direktorka te škole Tatjana Vasović Novosel i dodala da… »
„Prilazim i vidim svoje dete u lokvi krvi“: Otac dečaka (10) koji je pao kroz prozor OŠ „Banović Strahinja“ opisao…

„Prilazim i vidim svoje dete u lokvi krvi“: Otac dečaka (10) koji je pao kroz prozor OŠ „Banović Strahinja“ opisao…

Nova pre 1 dan
: Desetogodišnje dete je u utorak palo sa prozora OŠ "Banović Strahinja" na Čukarici gde je bio u produženom boravku. Njegov otac ispričao je da je po dolasku po dete, čuo najpre prasak, a zatim ugledao svog sina na pločniku. „Došao sam po decu… »
"Ispituju se okolnosti, uzimaju se izjave đaka": Oglasila se direktorka škole u BG-u gde je dečak pao sa prozora

"Ispituju se okolnosti, uzimaju se izjave đaka": Oglasila se direktorka škole u BG-u gde je dečak pao sa prozora

Mondo pre 1 dan
Sve se odigralo u toku produženog boravka, a reč je o padu sa prvog sprata i visine od oko pet metara. Učenik četvrtog razreda beogradske Osnovne škole "Banović Strahinja" koji je pao kroz prozor škole, stabilno je, ali su povrede teške i njegovo… »
"Vidim moje dete u lokvi krvi": Nosio sam ga u naručju bez svesti - ispovest oca čiji je sin pao sa prozora škole u Beogradu

"Vidim moje dete u lokvi krvi": Nosio sam ga u naručju bez svesti - ispovest oca čiji je sin pao sa prozora škole u Beogradu

Večernje novosti pre 1 dan
DESETOGODIŠNjE dete je u utorak palo sa prozora OŠ "Banović Strahinja" na Čukarici, gde je bio u produženom boravku. Foto: I. Marinković - Došao sam po decu u školu u 15.55 sati. Pozvao sam sina, rekao je: "Tata, silazim za pet minuta". Nije… »
Beograd: Učenik koji je pao kroz prozor škole stabilno, ali su povrede teške

Beograd: Učenik koji je pao kroz prozor škole stabilno, ali su povrede teške

RTV pre 1 dan
BEOGRAD - Učenik četvrtog razreda beogradske Osnovne škole "Banović Strahinja" koji je pao kroz prozor škole, stabilno je, ali su povrede teške i njegovo stanje se i dalje prati, rekla je danas FoNetu direktorka te škole Tatjana Vasović Novosel i… »
Učenik koji je pao kroz prozor škole stabilno ali sa teškim povredama

Učenik koji je pao kroz prozor škole stabilno ali sa teškim povredama

Danas pre 1 dan
Učenik četvrtog razreda beogradske Osnovne škole „Banović Strahinja“ koji je pao kroz prozor škole, stabilno je, ali su povrede teške i njegovo stanje se i dalje prati, rekla je danas FoNetu direktorka te škole Tatjana Vasović Novosel i dodala… »
"Vidim moje dete u lokvi krvi, ide mu krv na usta": Otac na Čukarici zatekao sina koji je pao sa prozora škole: "Ne dao Bog…

"Vidim moje dete u lokvi krvi, ide mu krv na usta": Otac na Čukarici zatekao sina koji je pao sa prozora škole: "Ne dao Bog…

Blic pre 1 dan
"Došao sam po decu u školu u 15.55 sati. Pozvao sam sina, rekao je: "Tata, silazim za pet minuta". Nije prošao ni minut, kod školskog ulaza je nešto jako puklo! Od svih roditelja prvi sam dotrčao. Dok sam prilazio nisam ni znao da je to moje dete… »
Direktorka škole: Stanje dečaka koji je pao s prozora škole stabilno, ali povrede teške

Direktorka škole: Stanje dečaka koji je pao s prozora škole stabilno, ali povrede teške

N1 Info pre 1 dan
Učenik četvrtog razreda beogradske Osnovne škole "Banović Strahinja" koji je pao kroz prozor škole, stabilno je, ali su povrede teške i njegovo stanje se i dalje prati, rekla je danas FoNetu direktorka te škole Tatjana Vasović Novosel i dodala da… »
Dečak pao kroz prozor u školi: Poznato stanje povređenog; Ovo su najnoviji detalji užasa u Beogradu VIDEO

Dečak pao kroz prozor u školi: Poznato stanje povređenog; Ovo su najnoviji detalji užasa u Beogradu VIDEO

B92 pre 1 dan
Desetogodišnji dečak iz četvrtog razreda OŠ "Banović Strahinja" na Banovom brdu pao je juče kroz prozor škole. Dete je palo kroz najverovatnije prozor škole sa visine od pet metara. To se sve dogodilo juče oko 16 sati i 10 minuta, a odmah su na… »
Otac zatekao dete krvave glave kada je došao u školu: Novi detalji nesreće u Osnovnoj školi „Banović Strahinja“ na…

Otac zatekao dete krvave glave kada je došao u školu: Novi detalji nesreće u Osnovnoj školi „Banović Strahinja“ na…

Nova pre 1 dan
: Desetogodišnji dečak iz četvrtog razreda OŠ "Banović Strahinja" na Banovom brdu pao je juče kroz prozor škole. Mališanu su konstatovane teške telesne povrede opasne po život. Dečak je bio u produženom boravku. U jednom trenutku popeo se na… »
Otac našao krvavog sina na pločniku škole u Beogradu: Detalji drame na Banovom brdu: Dečak (10) se šetao po simsu i pao sa…

Otac našao krvavog sina na pločniku škole u Beogradu: Detalji drame na Banovom brdu: Dečak (10) se šetao po simsu i pao sa…

Blic pre 1 dan
Desetogodišnji dečak iz četvrtog razreda OŠ "Banović Strahinja" na Banovom brdu pao je juče kroz prozor škole. Mališanu su konstatovane teške telesne povrede opasne po život. Dečak je bio u produženom boravku. U jednom trenutku popeo se na… »
Otac našao sina na betonu: Detalji pada dečaka kroz prozor škole na Banovom brdu

Otac našao sina na betonu: Detalji pada dečaka kroz prozor škole na Banovom brdu

Mondo pre 1 dan
Otac je zatekao sina na betonu nakon što je pao kroz prozor škole. Desetogodišnji dečak iz četvrtog razreda OŠ "Banović Strahinja" na Banovom brdupao je juče kroz prozor škole. Mališanu su konstatovane teške telesne povrede opasne po život… »
Otac zatekao krvavog sina na pločniku škole u Beogradu: Dečak (10) se šetao po simsu i pao sa 10 metara visine

Otac zatekao krvavog sina na pločniku škole u Beogradu: Dečak (10) se šetao po simsu i pao sa 10 metara visine

Telegraf pre 1 dan
Preporučujemo. Učenik S.Đ. (10) četvrtog razreda Osnovne škole na Čukarici pao je juče oko 17 sati sa prozora sa visine od čak 10 metara i zadobio teške povrede glave, saznaje "Telegraf.rs". Mališanu su konstatovane teške telesne povrede opasne… »
Dečak (10) izgubio ravnotežu, pa pao kroz prozor: Detalji drame u školi na Banovom brdu: Otac učenika svedočio nesreći

Dečak (10) izgubio ravnotežu, pa pao kroz prozor: Detalji drame u školi na Banovom brdu: Otac učenika svedočio nesreći

Blic pre 1 dan
Desetogodišnji dečak iz četvrtog razreda OŠ "Banović Strahinja" na Banovom brdu pao je danas kroz prozor škole. Kako "Blic" saznaje dečak je bio u produženom boravku, a nakon pada, školski policajac i otac deteta, prevezli su povređeno dete u… »
Dečak (10) izgubio ravnotežu, pa pao kroz prozor: Detalji drame u školi na Banovom brdu: Otac učenika svedočio nesreći

Dečak (10) izgubio ravnotežu, pa pao kroz prozor: Detalji drame u školi na Banovom brdu: Otac učenika svedočio nesreći

Blic pre 1 dan
Desetogodišnji dečak iz četvrtog razreda OŠ "Banović Strahinja" na Banovom brdu pao je danas kroz prozor škole. Kako "Blic" saznaje dečak je bio u produženom boravku, a nakon pada, školski policajac i otac deteta, prevezli su povređeno dete u… »
Direktorka OŠ „Banović Strahinja“: Učenik koji je pao kroz prozor škole van životne opasnosnosti

Direktorka OŠ „Banović Strahinja“: Učenik koji je pao kroz prozor škole van životne opasnosnosti

Danas pre 2 dana
Učenik beogradske OŠ „Banović Strahinja“ koji je danas pao kroz prozor škole, je van životne opasnosti, kaže za Danas Tatjana Vasović Novosel, direktorka ove škole. Direktorka, koja se trenutno nalazi u Urgentnom centru sa dečakovim… »

Vesti dana »