Povezane vesti
Stručnjaci otkrivaju: Kakva je budućnost organskog vina u Srbiji
Blic 18.09.2024
U Srbiji se sve češće priča o rejonizaciji poljoprivrede, odnosno o tome gde je koje povrće i voće najbolje saditi. Stručnjaci su uradili rejonizaciju voćarske proizvodnje na severu zemlje i u delovima zapadne i centralne Srbije, piše RTS. Nekada je… »
Domaći vinari svoju šansu traže u organskoj proizvodnji
Biznis.rs 18.09.2024
Potražnja za ovakvim proizvodom raste 20 odsto godišnje u EU. U Srbiji se sve češće priča o rejonizaciji poljoprivrede, odnosno o tome gde je koje povrće i voće najbolje saditi. Stručnjaci su uradili rejonizaciju voćarske proizvodnje na severu zemlje i u… »
Organsko vino s geografskim poreklom – zašto je važna rejonizacija
RTS 18.09.2024
U Srbiji se sve češće priča o rejonizaciji poljoprivrede, odnosno o tome gde je koje povrće i voće najbolje saditi. Stručnjaci su uradili rejonizaciju voćarske proizvodnje na severu zemlje i u delovima zapadne i centralne Srbije. Nekada je svaki kraj u… »
Vesti dana »

Đurić: Srbija za jedinstvenu Evropu i za Balkan složan i ujedinjen u saradnji
Beta pre 3 satajoš 2 povezane

Organizacija Earshot rekonstruisala zvuk soničnog oružja koje se čulo na protestu 15. marta (AUDIO)
Danas pre 5 satijoš 1 povezana