Povezane vesti

Božo Vrećo progovorio o traumi: Moj otac se ubio (FOTO)

Božo Vrećo progovorio o traumi: Moj otac se ubio (FOTO)

Svet plus pre 1 dan
Božo Vrećo, poznat kao "otac sevdaha", danas je mnoge dirnuo emotivnom objavom na Instagramu. Umesto uobičajenih slika sa svojom majkom Milom, ovaj put je posvetio pažnju svom pokojnom ocu. Podelio je staru fotografiju svog oca iz mlađih dana, što… »
"Sanjao sam ga sinoć, toliko je bio lep": Bolna poruka pevača ocu koji je izvršio samoubistvo

"Sanjao sam ga sinoć, toliko je bio lep": Bolna poruka pevača ocu koji je izvršio samoubistvo

Mondo pre 1 dan
Božo Vrećo je objavio fotografiju oca koja nikoga nije ostavila ravnodušnim. Bosanskohercegovački pevač Božo Vrećo, podelio je emotivnu objavu o pokojnom ocu koja je dirnula mnoge njegove obožavaoce. Božo je na Instagramu objavio staru… »
"Moj otac je oduzeo sebi život": Pevač podelio porodičnu uspomenu: "To je moj tata, sanjao sam te..."

"Moj otac je oduzeo sebi život": Pevač podelio porodičnu uspomenu: "To je moj tata, sanjao sam te..."

Blic pre 1 dan
Božo Vrećo podelio je motivnu objavu koja je dirnula mnoge njegove obožavaoce, a tiče se njegove porodice. Naime, Božo je podelio na Instagramu fotografiju pokojnog oca, a uz to je otkrio da je sanjao oca. - Taj divan čovek je moj tata. Sanjao sam… »

Vesti dana »