Povezane vesti

Mbape: Znam da mogu više, bitno je da smo dobili prvi meč u Ligi šampiona

Mbape: Znam da mogu više, bitno je da smo dobili prvi meč u Ligi šampiona

Politika pre 23 sata
MADRID - Fudbaler Reala Kilijan Mbape izjavio je da je srećan zbog pobede protiv Štutgarta u Ligi šampiona i dodao da mora da pruži više u narednim utakmicama, prenose španski mediji. Fudbaleri Reala pobedili su sinoć u Madridu ekipu Štutgarta 3:1… »
Mbape: "Znam da mogu više"

Mbape: "Znam da mogu više"

B92 pre 1 dan
Fudbaler Reala Kilijan Mbape izjavio je da je srećan zbog pobede protiv Štutgarta u Ligi šampiona i dodao da mora da pruži više u narednim utakmicama, prenose španski mediji. Fudbaleri Reala pobedili su u Madridu ekipu Štutgarta 3:1 u meču prvog… »
Mbape: Znam da mogu još više

Mbape: Znam da mogu još više

Sportski žurnal pre 1 dan
Francuz postigao prvi gol u pobedi Reala nad Štutgartom. Fudbaler Reala Kilijan Mbape izjavio je da je srećan zbog pobede protiv Štutgarta u Ligi šampiona i dodao da mora da pruži više u narednim utakmicama, prenose španski mediji. Fudbaleri Reala… »
"Ne znam kako ćemo da se oporavimo"

"Ne znam kako ćemo da se oporavimo"

B92 pre 1 dan
Fudbaler Milana Alvaro Morata izjavio je da "rosoneri" moraju da izvuku pouke iz poraza od Liverpula u prvom kolu Lige šampiona, prenose italijanski mediji. Fudbaleri Milana su sinoć na svom terenu poraženi od Liverpula 3:1. "Počeli smo dobro, nije… »
Zvezdini rivali sinoć ređali poraz za porazom i svi primili po tri gola! Kako će ostali da prođu?

Zvezdini rivali sinoć ređali poraz za porazom i svi primili po tri gola! Kako će ostali da prođu?

Sportske.net pre 1 dan
Crvena zvezda tek sutra startuje u novom formatu Lige šampiona, meč protiv Benfike na ''Marakani'' zakazan je za 18.45h, a sinoć smo na delu mogli da vidimo čak četiri od ukupno osam Zvezdinih rivala sa kojima će se sastati tokom jeseni. Od njih je… »
Ibrahimović pričao o Luki Joviću, pa poručio slavnom Hrvatu: Miševi nisu unutar ekipe, oni su izvan nje

Ibrahimović pričao o Luki Joviću, pa poručio slavnom Hrvatu: Miševi nisu unutar ekipe, oni su izvan nje

Nova pre 1 dan
: Zlatan Ibrahimović je komentarisao loš start Milana u Ligi šampiona, nakon poraza od Liverpula na stadionu "San Siro". Milan je rano poveo, ali je ubrzo izgubio prednost, a Ibrahimović je priznao da ekipa trenutno ne izgleda kao tim koji može da se… »
Morata: Kad smo primili gol sve se raspalo

Morata: Kad smo primili gol sve se raspalo

Sportski žurnal pre 1 dan
Posle šoka protiv Engleza stiže gradski derbi. Fudbaler Milana Alvaro Morata izjavio je da rosoneri moraju da izvuku pouke iz poraza od Liverpula u prvom kolu Lige šampiona, prenose italijanski mediji. Fudbaleri Milana su sinoć na svom terenu… »
Zlatan stao pred kamere i direktno se obratio Srbinu: Luka Jović doživeo što niko u fudbalu nije

Zlatan stao pred kamere i direktno se obratio Srbinu: Luka Jović doživeo što niko u fudbalu nije

Mondo pre 1 dan
Zlatan Ibrahimović se lično obratio Luki Joviću i izvinio mu se pred milionskim auditorijumom. Zlatan Ibrahimović retko priznaje da nije u pravu, još ređe se izvinjava. O izvinjenju pred TV kamerama da ne pričamo... Ali, zbog odluke da Milan… »
Ibri žao zbog Luke Jovića, a imao je poruku i za Bobana: ''Ja sam glavni, ja sam šef i svi rade za mene!''

Ibri žao zbog Luke Jovića, a imao je poruku i za Bobana: ''Ja sam glavni, ja sam šef i svi rade za mene!''

Sportske.net pre 1 dan
Zlatan Ibrahimović je sinoć govorio za ''Skaj Sport Italija'' samo nekoliko minuta pre utakmice Milan - Liverpul (1:3) i neke njegove rečenice su izazvale veliku pažnju javnosti. Najpre o startu u Ligi šampiona. "Ovo je važna nedelja. Prva utakmica… »
"Kad lav ode, mačići dolaze, a kad se lav vrati..." Zlatan Ibrahimović na zanimljiv način pričao o igri Milana i Luki…

"Kad lav ode, mačići dolaze, a kad se lav vrati..." Zlatan Ibrahimović na zanimljiv način pričao o igri Milana i Luki…

Večernje novosti pre 1 dan
Zlatan Ibrahimović jedan je od najkontroverznijih ljudi u svetu fudbala i njegovi potezi i izjave često su bacali u drugi plan i spektakularne golove koje je postizao dok je bio na terenu. FOTO: Profimedia Sada je komentarisao igru Milana nakon poraza… »
Zlatan Ibrahimović: „Žao mi je Luke Jovića“

Zlatan Ibrahimović: „Žao mi je Luke Jovića“

Hot sport pre 1 dan
„Nismo počeli kako smo hteli“ Fudbaleri Milana otvorili su novu sezonu Lige šampiona porazom, iako su prvi postigli gol, na kraju su izgubili od Liverpula rezultatom 3:1 na svom terenu. Uoči samog duela, za italijanske medije govorio je bivši… »
"Žao mi je Luke Jovića; ja sam vođa - svi ostali rade za mene"

"Žao mi je Luke Jovića; ja sam vođa - svi ostali rade za mene"

B92 pre 1 dan
Zlatan Ibrahimović je govorio za medije u Italiji uoči otvaranja nove sezone Lige šampiona, gde je Milan doživeo poraz od Liverpula sa 1:3. Govorio je Ibrahimović o mnogim temama, a onda se dotakao i Luke Jovića. "Nismo počeli kako smo hteli, ali s… »

Vesti dana »