Povezane vesti

"Nisam prodala nijednu kartu, bili su samo konobari": Poznata pevačica prisetila se neslavnog početka karijere

"Nisam prodala nijednu kartu, bili su samo konobari": Poznata pevačica prisetila se neslavnog početka karijere

Mondo pre 1 dan
Danijela Martinović otkrila je da je apsolutna rekorderka na hrvatskoj estradnoj sceni. Bivša partnerka Petra Graša, hrvtaska pevačica Danijela Martinović, je u jednoj radio emisiji ispričala da joj se u karijeri dogodilo da ne proda ni jednu jedinu… »
Pevačica nije prodala nijednu kartu za nastup, a nakon nekoliko meseci se desio neočekivani preokret: "Nikad to ne bih…

Pevačica nije prodala nijednu kartu za nastup, a nakon nekoliko meseci se desio neočekivani preokret: "Nikad to ne bih…

Blic pre 1 dan
Pevačica Danijela Martinović, bivša devojka Petra Graša, ispričala je u jednoj emisiji da joj se u karijeri dogodilo da ne proda ni jednu jedinu kartu za svoj nastup. - Bio je jedan disko klub u blizini čini mi se Siska, gde sam imala apsolutno… »
Pevačica nije prodala nijednu kartu za koncert: "Otišla sam kada sam videla da neće niko doći"

Pevačica nije prodala nijednu kartu za koncert: "Otišla sam kada sam videla da neće niko doći"

Telegraf pre 1 dan
Preporučujemo. Pevačica Danijela Martinović, bivša devojka Petra Graša, ispričala je u jednoj emisiji da joj se u karijeri dogodilo da ne proda ni jednu jedinu kartu za svoj nastup. - Bio je jedan disko klub u blizini čini mi se Siska, gde sam… »

Vesti dana »