Povezane vesti

Trajna zabrana - večita zabuna

Trajna zabrana - večita zabuna

Politika pre 1 dan
Da li je opozicija protiv eksploatacije litijuma. Narodni poslanik Ekološkog ustanka Aleksandar Jovanović Ćuta izjavio je da nije protiv rudarenja, istovremeno navodeći da neće biti eksploatacije litijuma u dolini Jadra. Jovanović je komentarisao… »
Iza vesti: Aleksandar Jovanović Ćuta

Iza vesti: Aleksandar Jovanović Ćuta

N1 Info pre 1 dan
"Nema ublažavanja stavova - litijum se neće kopati u dolini Jadra, i to trajno", kaže za N1 predsednik pokreta Ekološki ustanak i narodni poslanik Aleksandar Jovanović Ćuta. "Ako je Aleksandar Vučić talac dogovora i obaveza koje je preuzeo od Rio… »
Ćuta: Nema ublažavanja stavova po pitanju litijuma, ako je Vučić talac Rio Tinta, ja nisam

Ćuta: Nema ublažavanja stavova po pitanju litijuma, ako je Vučić talac Rio Tinta, ja nisam

Novi magazin pre 1 dan
"Nema ublažavanja stavova - litijum se neće kopati u dolini Jadra, i to trajno", kaže za N1 predsednik pokreta Ekološki ustanak i narodni poslanik Aleksandar Jovanović Ćuta. "Ako je Aleksandar Vučić talac dogovora i obaveza koje je preuzeo od Rio… »
Ćuta: Nema ublažavanja stavova po pitanju litijuma, ako je Vučić talac Rio Tinta, ja nisam

Ćuta: Nema ublažavanja stavova po pitanju litijuma, ako je Vučić talac Rio Tinta, ja nisam

Nova pre 1 dan
: "Nema ublažavanja stavova - litijum se neće kopati u dolini Jadra, i to trajno", kaže za N1 predsednik pokreta Ekološki ustanak i narodni poslanik Aleksandar Jovanović Ćuta. "Ako je Aleksandar Vučić talac dogovora i obaveza koje je preuzeo od… »
Ćuta: Nema ublažavanja stavova po pitanju litijuma, ako je Vučić talac Rio Tinta, ja nisam

Ćuta: Nema ublažavanja stavova po pitanju litijuma, ako je Vučić talac Rio Tinta, ja nisam

N1 Info pre 1 dan
"Nema ublažavanja stavova - litijum se neće kopati u dolini Jadra, i to trajno", kaže za N1 predsednik pokreta Ekološki ustanak i narodni poslanik Aleksandar Jovanović Ćuta. "Ako je Aleksandar Vučić talac dogovora i obaveza koje je preuzeo od Rio… »
Ćuta: Ako je Vučić talac Rio Tinta, ja nisam

Ćuta: Ako je Vučić talac Rio Tinta, ja nisam

Danas pre 1 dan
„Nema ublažavanja stavova – litijum se neće kopati u dolini Jadra, i to trajno“, kaže za N1 predsednik pokreta Ekološki ustanak i narodni poslanik Aleksandar Jovanović Ćuta. „Ako je Aleksandar Vučić talac dogovora i obaveza koje je preuzeo… »

Vesti dana »