Povezane vesti

Vučić o akcijama Prištine: Imamo posla s enverhodžistima, njihov cilj je proterivanje Srba s Kosova

Vučić o akcijama Prištine: Imamo posla s enverhodžistima, njihov cilj je proterivanje Srba s Kosova

Insajder pre 23 sata
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u sredu 18. septembra da vlasti u Prištini nikad nisu želele dijalog i da na sve načine pokušavaju da okrive Beograd za loša dešavanja na terenu. Vučić je za Televiziju Pink kazao da prištinske… »
Vučić: Priština nikada nije želela dijalog; Posle sukoba u Ukrajini - svi će hrliti ka Rusiji

Vučić: Priština nikada nije želela dijalog; Posle sukoba u Ukrajini - svi će hrliti ka Rusiji

Sputnik pre 22 sata
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je povodom jučerašnjeg sastanka u Briselu u odviru dijaloga Beograda i Prištine da Priština nikada nije želele dijalog i da joj je cilj bio uvek da okrive Beograd za sve loše što se dešava na terenu… »
Vučić: Opozicija me neće u Skupštini na raspravi o litijumu, rekli su mi da ne dolazim

Vučić: Opozicija me neće u Skupštini na raspravi o litijumu, rekli su mi da ne dolazim

Radio 021 pre 24 sata
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je večeras da zbog toga što se trudi da odgovori svima na pitanja, da ga zato opozicija ne želi u skupštini kada se bude raspravljalo o litijumu. "Prvo su govorili hoćemo dijalog oko litijuma, a kad sam… »
Vučić: Opozicija me ne želi  u Skupštini na raspravi o litijumu da ne bi prošla kao i svaki put

Vučić: Opozicija me ne želi u Skupštini na raspravi o litijumu da ne bi prošla kao i svaki put

Beta pre 24 sata
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je večeras da zbog toga što se trudi da odgovori svima na pitanja da ga zato opozicija ne želi u skupštini kada se bude raspravljalo o njenom Predlogu izmena i dopuna Zakona o rudarstvu i geološkim… »
Vučić: Opozicija me neće u Skupštinu na raspravu o litijumu da ne bi prošla kao i svaki put

Vučić: Opozicija me neće u Skupštinu na raspravu o litijumu da ne bi prošla kao i svaki put

Novi magazin pre 24 sata
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je večeras da zbog toga što se trudi da odgovori svima na pitanja da ga zato opozicija ne želi u skupštini kada se bude raspravljalo o njenom Predlogu izmena i dopuna Zakona o rudarstvu i geološkim… »
Vučić: Opozicija me ne želi u Skupštini na raspravi o litijumu da ne bi prošla kao i svaki put

Vučić: Opozicija me ne želi u Skupštini na raspravi o litijumu da ne bi prošla kao i svaki put

Radio sto plus pre 24 sata
“Prvo su govorili hoćemo dijalog oko litijuma, a kad sam rekao da stižem u skupštinu rekli su, nemoj da dolaziš zato što je to kršenje Ustava i ne znam čega iako su me 100 puta zvali da dođem, da ne bi prošli opet kao i svaki put”, rekao je… »
"Nikada nismo imali stvarni razgovor": Vučić o dijalogu Beograda i Prištine pred važan sastanak u Briselu

"Nikada nismo imali stvarni razgovor": Vučić o dijalogu Beograda i Prištine pred važan sastanak u Briselu

Mondo pre 1 dan
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se javnosti. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić bio je gost Nacionalnog dnevnika gde je govorio o svim važnim temama za građane Srbije. Da podsetimo, Vučić u četvrtak 19. septembra učestvuje na radnom… »
Vučić: Sutra važan sastanak u Briselu sa liderima iz regiona, očekujem korektan razgovor

Vučić: Sutra važan sastanak u Briselu sa liderima iz regiona, očekujem korektan razgovor

RTS pre 1 dan
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je da će sutra u Briselu učestvovati na sastanku lidera iz regiona i da će to biti važan skup, na kome će biti reči o problemima, ali da očekuje korektan razgovor. Najavio je da će ceo javni sektor dobiti… »
"Veće plate za prosvetare i vaspitačice": Vučić otkrio koliko će iznositi minimalac i penzije

"Veće plate za prosvetare i vaspitačice": Vučić otkrio koliko će iznositi minimalac i penzije

Mondo pre 1 dan
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić govorio je povećanju minimalne zarade u Srbiji. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostovao je u Nacionalnom dnevniku gde je govorio o svim važnim temama za građane Srbije. Predsednik Srbije je prvo pričao o… »
Vučić: Priština nikad nije želela stvarni dijalog i razgovor; Kao predsednik Srbije moj posao je da štitim interese svih…

Vučić: Priština nikad nije želela stvarni dijalog i razgovor; Kao predsednik Srbije moj posao je da štitim interese svih…

RTV pre 1 dan
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas, povodom jučerašnjeg odbijanja Prištine u Briselu da učestvuje u trilateralnim razgovorima, da oni nikada nisu želeli stvarni dijalog i da ne misli da nas po tom pitanju očekuju bolji… »
Vučić: Prištinske vlasti slede „anarhističko-marksističko-hodžističku“ ideologiju, cilj proterivanje Srba

Vučić: Prištinske vlasti slede „anarhističko-marksističko-hodžističku“ ideologiju, cilj proterivanje Srba

N1 Info pre 1 dan
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da vlasti u Prištini nikad nisu želele dijalog i da na sve načine pokušavaju da okrive Beograd za loša dešavanja na terenu. Vučić je za televiziju Pink kazao da prištinske vlasti slede… »
Veće plate za prosvetare! Vučić saopštio: Minimalna zarada biće 53.592 dinara, penzije veće za 11 odsto

Veće plate za prosvetare! Vučić saopštio: Minimalna zarada biće 53.592 dinara, penzije veće za 11 odsto

Blic pre 1 dan
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić gost je Nacionalnog dnevnika na TV Pink. Aleksandar Vučić govori o važnim i aktuelnim temama. - Biće svakako važan sastanak gde će se razgovarati o Agendi rasta, o reformama neophodnim na putu za… »
Vučić o akcijama Prištine: Imamo posla s enverhodžistima, njihov cilj je proterivanje Srba

Vučić o akcijama Prištine: Imamo posla s enverhodžistima, njihov cilj je proterivanje Srba

Radio 021 pre 1 dan
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da vlasti u Prištini nikad nisu želele dijalog i da na sve načine pokušavaju da okrive Beograd za loša dešavanja na terenu. Vučić je za televiziju Pink kazao da prištinske vlasti slede… »
Predsednik Vučić: Idem u Brisel, razgovaraću o važnim temama uprkos odbijanju Prištine da vodi dijalog

Predsednik Vučić: Idem u Brisel, razgovaraću o važnim temama uprkos odbijanju Prištine da vodi dijalog

Politika pre 1 dan
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostovao je u dnevniku TV Pinka. Predsednik je govorio o svim važnim i aktuelnim temama za građane Srbije. Predsednik se prvo osvrnuo na put u Brisel koji ga sutra očekuje. - Biće jedan veoma važan sastanak pre… »
Vučić tvrdi: Kad bi me pitali za Si Đinpinga, rekao bih im: "Prošetajte!"

Vučić tvrdi: Kad bi me pitali za Si Đinpinga, rekao bih im: "Prošetajte!"

Pravda pre 1 dan
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da Priština nikada nije želela dijalog, i da su najavljene mere Beograda povodom situacije na KiM naišle na razumevanje među prijateljima Srbije. "Oni nikada nisu želeli dijalog, mi se nikad nismo ni… »
Vučić o razgovorima sa Prištinom: "Oni nikada nisu želeli dijalog"

Vučić o razgovorima sa Prištinom: "Oni nikada nisu želeli dijalog"

B92 pre 1 dan
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić govorio je o svim aktuelnim temama, a posebno se osvrnuo na dijalog sa Prištinom. Predsednik Srbije započeo je o sutrašnjem ručku na poziv predsednice Evropske komisije Ursule fon der Lajen. "Razgovaraće se o… »
Vučić o izostanku trilateralnog sastanka u Briselu: Nikada nismo ni imali pravi dijalog Beograda i Prištine

Vučić o izostanku trilateralnog sastanka u Briselu: Nikada nismo ni imali pravi dijalog Beograda i Prištine

Euronews pre 1 dan
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da nikada nije postojao pravi dijalog Beograda i Prištine. Vučić je ovo rekao komentarišući odbijanje trilateralnog sastanka od strane Prištine u Briselu. "Mi nikada nismo imali stvarni dijalog i stvarni… »
Vučić o akcijama Prištine: Imamo posla s enverhodžistima, njihov cilj je proterivanje Srba s Kosova

Vučić o akcijama Prištine: Imamo posla s enverhodžistima, njihov cilj je proterivanje Srba s Kosova

Novi magazin pre 1 dan
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da vlasti u Prištini nikad nisu želele dijalog i da na sve načine pokušavaju da okrive Beograd za loša dešavanja na terenu. Vučić je za televiziju Pink kazao da prištinske vlasti slede… »
Vučić o akcijama Prištine: Imamo posla s enverhodžistima, njihov cilj je proterivanje Srba s Kosova

Vučić o akcijama Prištine: Imamo posla s enverhodžistima, njihov cilj je proterivanje Srba s Kosova

Radio sto plus pre 1 dan
Vučić je za televiziju Pink kazao da prištinske vlasti slede “anarhističko-marksističko-hodžističku” ideologiju čiji je prvi i osnovni cilj, po njegovim rečima, proterivanje i uništenje Srba na Kosovu i Metohiji. “Imamo posla s ljudima… »
Vučić sutra na radnom ručku koji za lidere Zapadnog Balkana organizuje Fon der Lajen

Vučić sutra na radnom ručku koji za lidere Zapadnog Balkana organizuje Fon der Lajen

Politika pre 1 dan
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić učestvovaće na radnom ručku, koji za lidere sa Zapadnog Balkana organizuje predsednica Evropske komisije Ursula fon der Lajen. Radni ručak za lidere Zapadnog Balkana zakazan je u Briselu za četvrtak, 19… »
Vučić sutra u Briselu na radnom ručku koji za lidere Zapadnog Balkana organizuje Fon der Lajen

Vučić sutra u Briselu na radnom ručku koji za lidere Zapadnog Balkana organizuje Fon der Lajen

Blic pre 1 dan
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić učestvovaće na radnom ručku, koji za lidere sa Zapadnog Balkana organizuje predsednica Evropske komisije Ursula fon der Lajen. Radni ručak za lidere Zapadnog Balkana zakazan je u Briselu za četvrtak, 19… »
Vučić sutra u Briselu na ručku sa fon der Lajen

Vučić sutra u Briselu na ručku sa fon der Lajen

Danas pre 1 dan
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić učestvovaće sutra u Briselu na radnom ručku, koji za lidere sa Zapadnog Balkana organizuje predsednik Evropske komisije Ursula fon der Lajen. Predviđeno je da Vučić ima odvojeni sastanak i sa evropskim komesarom… »
Predsednica Evropske komisije organizuje radni ručak sa liderima Zapadnog Balkana

Predsednica Evropske komisije organizuje radni ručak sa liderima Zapadnog Balkana

Slobodna Evropa pre 1 dan
Predsednica Evropske komisije (EK) Ursula fon der Lajen (von der Leyen) organizovaće u četvrtak, 19. septembra radni ručak sa liderima Zapadnog Balkana, na kojem će se razgovarati o reformskim agendama u okviru Plana rasta Evropske unije za region… »
Vučić u četvrtak u Briselu na radnom ručku lidera Zapadnog Balkana

Vučić u četvrtak u Briselu na radnom ručku lidera Zapadnog Balkana

Vesti online pre 1 dan
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić učestvovaće na radnom ručku, koji za lidere sa Zapadnog Balkana organizuje predsednica Evropske komisije Ursula fon der Lajen. Kako je najavljeno iz Kabineta predsednika, ručak će se održati u četvrtak, 19… »
Vučić sutra u Briselu na radnom ručku lidera Zapadnog Balkana kod Ursule fon der Lajen

Vučić sutra u Briselu na radnom ručku lidera Zapadnog Balkana kod Ursule fon der Lajen

B92 pre 1 dan
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić učestvovaće na radnom ručku, koji za lidere sa Zapadnog Balkana organizuje predsednica Evropske komisije Ursula fon der Lajen. Radni ručak za lidere Zapadnog Balkana zakazan je u Briselu za četvrtak 19… »
Vučić sutra na radnom ručku koji za lidere Zapadnog Balkana organizuje Fon der Lajen

Vučić sutra na radnom ručku koji za lidere Zapadnog Balkana organizuje Fon der Lajen

Euronews pre 1 dan
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić učestvovaće na radnom ručku, koji za lidere sa Zapadnog Balkana organizuje predsednica Evropske komisije Ursula fon der Lajen. Radni ručak za lidere Zapadnog Balkana zakazan je u Briselu za četvrtak, 19… »
Fon der Lajen pozvala Vučića na radni ručak u Briselu

Fon der Lajen pozvala Vučića na radni ručak u Briselu

Novi magazin pre 1 dan
Predsednik Srbije Aleksandar Vučič pozvan je na radni ručak koji predsadnica EU Komisije Ursula fon der Lajen organizuje sutra u Briselu sa liderima sa zapadnog Balkana. Pored njega na sastanak su pozvani predsedavajuća Većem ministara BiH Borjana… »
Evropska komisija: Novo mešanje karata

Evropska komisija: Novo mešanje karata

Dojče vele pre 1 dan
Evropska komisija je takoreći vlada EU. Šefica Ursula fon der Lajen je predstavila novi tim u kojem je zastupljeno svih 27 zemalja članica EU. Šta će biti prioriteti u idućem mandatu? Ursula fon der Lajen, stara i nova predsednica Evropske komisije… »
Evropska komisija potvrdila da je dobila dokument iz BiH za sredstva iz EU Plana rasta

Evropska komisija potvrdila da je dobila dokument iz BiH za sredstva iz EU Plana rasta

Slobodna Evropa pre 1 dan
Evropska komisija je 18. septembra potvrdila da je primila dokument iz Bosne i Hercegovine (BiH) koji se odnosi na dobijanje finansijske pomoći iz Plana rasta za Zapadni Balkan, rečeno je Radiju Slobodna Evropa (RSE) u toj instituciji. "Komisija… »
Vučić sutra na radnom ručku koji za lidere Z.Balkana organizuje Fon der Lajen

Vučić sutra na radnom ručku koji za lidere Z.Balkana organizuje Fon der Lajen

Telegraf pre 1 dan
Vučić sutra na radnom ručku koji za lidere Z.Balkana organizuje Fon der Lajen. Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić učestvovaće na radnom ručku, koji za lidere sa Zapadnog Balkana organizuje predsednica Evropske komisije Ursula fon der… »
Ursula fon der Lajen zakazala sastanak sa balkanskim liderima

Ursula fon der Lajen zakazala sastanak sa balkanskim liderima

Danas pre 1 dan
Predsednica Evropske komisije Ursula fon der Lajen sastaje se 19. septembra u Briselu sa liderima Zapadnog Balkana, najavljeno je u sedištu EU.Reč je o radnom ručku koji će za lidere zapadnobalkanske šestorke (Albanija, BiH, Crna Gora, Kosovo… »
Fon der Lajen se sastaje sa liderima zemalja Zapadnog Balkana: Glavna tema je ispunjavanje ciljeva Plana rasta

Fon der Lajen se sastaje sa liderima zemalja Zapadnog Balkana: Glavna tema je ispunjavanje ciljeva Plana rasta

Euronews pre 1 dan
Predsednica Evropske komisije Ursula fon der Lajen okupiće lidere zemalja Zapadnog Balkana na radnom ručku u Briselu 19. septembra, kojim želi da pokaže da će i u novom mandatu posebnu pažnju posvetiti tom regionu i procesu proširenja Evropske… »

Vesti dana »