Povezane vesti

Sastavci i Međurečje: „To je toliko zamršeno, da ni mi sami više ne znamo kome pripadamo”

Sastavci i Međurečje: „To je toliko zamršeno, da ni mi sami više ne znamo kome pripadamo”

Južne vesti pre 1 dan
BBC/Dejana Vukadinović Ovo malo parče zemlje, okruženo je Srbijom, a administrativno je u opštini Rudo, u Republici Srpskoj, jednom od dva entiteta Bosne i Hercegovine (BiH) Možete gledati mapu, može neko da pokuša da vam objasni, ali tek kada… »
Sastavci i Međurečje: „To je toliko zamršeno, da ni mi sami više ne znamo kome pripadamo”

Sastavci i Međurečje: „To je toliko zamršeno, da ni mi sami više ne znamo kome pripadamo”

BBC News pre 24 sata
Administrativni problemi za stanovnike sela Sastavci počeli su 1990-ih raspadom bivše Jugoslavije, kada su iscrtane nove granice. Možete gledati mapu, može neko da pokuša da vam objasni, ali tek kada stignete do nesvakidašnjeg balkanskog ostrva od… »
Sastavci i Međurečje: „To je toliko zamršeno, da ni mi sami više ne znamo kome pripadamo.”

Sastavci i Međurečje: „To je toliko zamršeno, da ni mi sami više ne znamo kome pripadamo.”

Danas pre 1 dan
Možete gledati mapu, može neko da pokuša da vam objasni, ali tek kada stignete do nesvakidašnjeg balkanskog ostrva od četiri kvadratna kilometra shvatite o kakvoj se administrativnoj zavrzlami radi. Da bih došla do Sastavaka na zapadu Srbije morala… »
Sastavci i Međurečje: „To je toliko zamršeno, da ni mi sami više ne znamo kome pripadamo.”

Sastavci i Međurečje: „To je toliko zamršeno, da ni mi sami više ne znamo kome pripadamo.”

Danas pre 1 dan
Možete gledati mapu, može neko da pokuša da vam objasni, ali tek kada stignete do nesvakidašnjeg balkanskog ostrva od četiri kvadratna kilometra shvatite o kakvoj se administrativnoj zavrzlami radi. Da bih došla do Sastavaka na zapadu Srbije morala… »
Sastavci i Međurečje: „To je toliko zamršeno, da ni mi sami više ne znamo kome pripadamo.”

Sastavci i Međurečje: „To je toliko zamršeno, da ni mi sami više ne znamo kome pripadamo.”

Radio 021 pre 1 dan
Administrativni problemi za stanovnike sela Sastavci počeli su 1990-ih raspadom bivše Jugoslavije, kada su iscrtane nove granice. BBC/Dejana Vukadinović Ovo malo parče zemlje, okruženo je Srbijom, a administrativno je u opštini Rudo, u Republici… »
Sastavci i Međurečje: "To je toliko zamršeno, da ni mi sami više ne znamo kome pripadamo.”

Sastavci i Međurečje: "To je toliko zamršeno, da ni mi sami više ne znamo kome pripadamo.”

NIN pre 1 dan
Možete gledati mapu, može neko da pokuša da vam objasni, ali tek kada stignete do nesvakidašnjeg balkanskog ostrva od četiri kvadratna kilometra shvatite o kakvoj se administrativnoj zavrzlami radi. Da bih došla do Sastavaka na zapadu Srbije morala… »

Vesti dana »