Povezane vesti

Holandija poručila EU: Hoćemo napolje

Holandija poručila EU: Hoćemo napolje

B92 pre 1 dan
Holandska desničarska vlada je danas od Evropske komisije zvanično zatražila da izađe iz zajedničke regulative EU o pravu azila kao što je ranije i najavljivala. "Upravo sam obavestila Evropsku komisiju da želimo opt-aut za Holandiju iz migracione… »
Holandija zatražila da izađe iz zajedničke regulative EU o azilu

Holandija zatražila da izađe iz zajedničke regulative EU o azilu

Novi magazin pre 1 dan
Holandska desničarska vlada je danas od Evropske komisije zvanično zatražila da izađe iz zajedničke regulative EU o pravu azila kao što je ranije i najavljivala, ali je mala verovatnoća da to može i da ostvari. "Upravo sam obavestila Evropsku… »
Holandija traži izuzeće iz migracijskih pravila EU da bi sprovela svoju politiku

Holandija traži izuzeće iz migracijskih pravila EU da bi sprovela svoju politiku

Euronews pre 1 dan
Holandska vlada saopštila je danas da je zatražila od EU da je izuzme iz propisa o migracijama kako bi mogla da sprovede svoju politiku suzbijanja ilegalnih dolazaka u zemlju. "Upravo sam obavestila Evropsku komisiju da želim da se Holandija isključi… »
Holandija traži izuzeće iz migracijskih pravila EU da bi sprovela svoju politiku

Holandija traži izuzeće iz migracijskih pravila EU da bi sprovela svoju politiku

Politika pre 1 dan
AMSTERDAM - Holandska vlada saopštila je danas da je zatražila od EU da je izuzme iz propisa o migracijama kako bi mogla da sprovede svoju politiku suzbijanja ilegalnih dolazaka u zemlju. "Upravo sam obavestila Evropsku komisiju da želim da se… »
Holandija zatražila od EK da izađe iz zajedničke regulative EU o azilu

Holandija zatražila od EK da izađe iz zajedničke regulative EU o azilu

N1 Info pre 1 dan
Holandska desničarska vlada je od Evropske komisije zvanično zatražila da izađe iz zajedničke regulative EU o pravu azila kao što je ranije i najavljivala, ali je mala verovatnoća da to može i da ostvari. „Upravo sam obavestila Evropsku komisiju… »

Vesti dana »