Povezane vesti

Direktor reprezentacije u Berlinu čuo Vengerov plan: Slavni Francuz traži veliku promenu u fudbalu!

Direktor reprezentacije u Berlinu čuo Vengerov plan: Slavni Francuz traži veliku promenu u fudbalu!

Mondo pre 1 dan
Srbiju su na samitu UEFA predstavljali selektor Dragan Stojković Piksi i direktor Stevan Dika Stojanović. Direktor A reprezentacije Srbije Stevan Stojanović bio je zajedno sa selektorom Draganom Stojković učesnik panela u Berlinu na kome su članovi… »
Piksi se pohvalio rečima selektora Španije: "Rekao mi je da su se igrači Srbije žrtvovali jedni za druge"

Piksi se pohvalio rečima selektora Španije: "Rekao mi je da su se igrači Srbije žrtvovali jedni za druge"

Telegraf pre 1 dan
Preporučujemo. Dragan Stojković Piksi je nakon obaveza sa reprezentacijom Srbije u Ligi nacija posetio sastanak Tehničke komisije UEFA, koji se redovno održava sa selektorima i direktorima svih reprezentacija i u Berlinu učestvovao u analizi… »
Dika Stojanović analizirao Halanda sa UEFA sastanka: "Evo zašto dominira u najjačem klubu na svetu"

Dika Stojanović analizirao Halanda sa UEFA sastanka: "Evo zašto dominira u najjačem klubu na svetu"

Telegraf pre 1 dan
Preporučujemo. Direktor A reprezentacije Srbije Stevan Stojanović bio je zajedno sa selektorom Draganom Stojković učesnik panela u Berlinu na kome su članovi Tehničke komisije UEFA govorili o analizi proteklog Evropskog prvenstva u Nemačkoj. - Meni… »

Vesti dana »