Povezane vesti

Dr Nele Karajlić pred koncert u Nišu: “Postoji neka tajna veza između Niša i mene” [VIDEO]

Dr Nele Karajlić pred koncert u Nišu: “Postoji neka tajna veza između Niša i mene” [VIDEO]

Glas juga pre 23 sata
Govoreći o svom dolasku u Niš, Karajlić je naglasio posebnu povezanost sa ovim gradom. „Niš ću pamtiti uvek po dobrim koncertima, po tome da je na svakom nastupu, bio to 1984, 1993. ili 2019. godine, atmosfera bila uzavrela. Jednostavno, postoji… »
Nele Karajlić u subotu u Banovini: „Svoj prvi televizor sam kupio u Elektronskoj industriji”

Nele Karajlić u subotu u Banovini: „Svoj prvi televizor sam kupio u Elektronskoj industriji”

Gradski portal 018 pre 1 dan
Jedan od najznačajnijih rokenrol frontmena bivše Jugoslavije, Dr Nele Karajlić, prirediće spektakularni koncert u Nišu ove subote, 21. septembra s početkom u 21 sat, Banovina, jedan od najlepših koncertnih prostora na otvorenom u Nišu, biće… »
Dr Nele Karajlić pred koncert u Nišu: „Podsetićemo se hitova Zabranjenog pušenja”

Dr Nele Karajlić pred koncert u Nišu: „Podsetićemo se hitova Zabranjenog pušenja”

Gradski portal 018 pre 1 dan
Uoči velikog koncerta u niškoj Banovini, zakazanog za ovu subotu, 21. septembar, od 21 sat, pročitajte intervju sa Dr Neletom Karajlićem, jednim od najpoznatijih muzičara i autora sa ovih prostora. Ove godine se navršava tačno 40 godina od njegovog… »

Vesti dana »