Povezane vesti

Duško Knežević: Vozio sam se privatnim avionima, a sada nemam od čega da živim

Duško Knežević: Vozio sam se privatnim avionima, a sada nemam od čega da živim

Politika pre 1 dan
PODGORICA - Biznismen Duško Knežević izjavio je da je optužnica u slučaju poznatom kao Koverta fabrikovana i izmišljena. „Ovo je politički proces. Optužnica je fabrikovana i izmišljena. Ona je proizvod moje „tuče” sa bivšom vlašću, koja… »
Knežević: Nisam kriv; Đukanovićev DPS sam finansirao 20 godina

Knežević: Nisam kriv; Đukanovićev DPS sam finansirao 20 godina

Politika pre 1 dan
PODGORICA – Biznismen Duško Knežević izjasnio se danas u Višem sudu u Podgorici da nije kriv, ali i da ne razume navode iz optužnice koju je pročitala specijalna tužiteljka Tanja Čolak Deretić. „Optužnica je nebuloza. Nisam kriv. Izneću… »
Biznismen Duško Knežević: Vozio sam se privatnim avionima, a sada nemam od čega da živim

Biznismen Duško Knežević: Vozio sam se privatnim avionima, a sada nemam od čega da živim

Danas pre 1 dan
Biznismen Duško Knežević izjavio je da je optužnica u slučaju poznatom kao Koverta fabrikovana i izmišljena. „Ovo je politički proces. Optužnica je fabrikovana i izmišljena. Ona je proizvod moje „tuče“ sa bivšom vlašću, koja je htjela… »
Knežević: Bio sam sponzor DPS 20 godina - Počelo suđenje u slučaju poznatom kao "Koverta"

Knežević: Bio sam sponzor DPS 20 godina - Počelo suđenje u slučaju poznatom kao "Koverta"

Večernje novosti pre 1 dan
U PODGORIČKOM Višem sudu danas je počelo suđenje u slučaju javnosti poznatom kao "Koverta", a pred sudom su se našli bankar koji je dugo bežao od zakona - Duško Knežević koji se tereti za pranje novca i bivši gradonačelnik Podgorice, Slavoljub… »

Vesti dana »