Povezane vesti
Uručena prva donacija fondacije „Porodica“
Nedeljnik 18.09.2024
„Juče smo u Nišu ispred fondacije “Porodica” uručili prvu donaciju, premijum ultrazvučni aparat u vrednosti od 10.560.000 dinara, koji je namenjen najmlađim pacijentima Univerzitetskog kliničkog centra Niš, primarno onima koji boluju od malignih bolesti… »
Uručena prva donacija fondacije "Porodica"
Telegraf 18.09.2024
Preporučujemo. "Juče smo u Nišu ispred fondacije "Porodica" uručili prvu donaciju, premijum ultrazvučni aparat u vrednosti od 10.560.000 dinara, koji je namenjen najmlađim pacijentima Univerzitetskog kliničkog centra Niš, primarno onima koji boluju od… »
Vesti dana »
„Pazite na Vučićevu novu nadrealnu ideju“: Jutarnji list o sastanku predsednika Srbije sa fon der Lajen
Danas pre 22 minutajoš 19 povezanih
Udar na Dnjepropetrovsku oblast; London uveo sankcije Aleksandru Duginu
RTS pre 12 minutajoš 22 povezane
U Bujanovcu se evro u utorak u menjačnicama prodavao i po 120 dinara, uz ocenu da će, zbog velike tražnje, kurs biti još viši.
OK radio pre 22 minutajoš 6 povezanih




