Povezane vesti

Zvezdan Terzić: Benfika je veliki klub, ali očekujem da sutra pobedimo

Zvezdan Terzić: Benfika je veliki klub, ali očekujem da sutra pobedimo

Politika pre 1 dan
Generalni direktor Fudbalskog kluba Crvena zvezda Zvezdan Terzić izjavio je večeras da je Benfika veliki klub, ali da očekuje da "crveno-beli" pobede u sutrašnjoj utakmici. Fudbaleri Crvene zvezde dočekuju sutra od 18.45 časova Benfiku na stadionu… »
Terzić samouveren pred Benfiku: "Mi se pitamo, napašćemo ih..."

Terzić samouveren pred Benfiku: "Mi se pitamo, napašćemo ih..."

Telegraf pre 1 dan
Preporučujemo. Fudbaleri Crvene zvezde u četvrtak od 18.45 dočekuju ekipu Benfike, u okviru prvog kola ligaške faze Lige šampiona. Tim povodom, generalni direktor crveno-belih, Zvezdan Terzić gostovao je u emisiji "Oko", na RTS-u, gde je govorio o… »
Trener Benfike po dolasku u Beograd: "Mnogo vam hvala..."

Trener Benfike po dolasku u Beograd: "Mnogo vam hvala..."

Sportske.net pre 24 sata
Prvi meč u istoriji Lige šampiona koji će se igrati u četvrtak jeste duel Crvene zvezde i Benfike na našem najvećem stadionu. Crvena zvezda će dočekati pred prepunim tribinama stadiona "Rajko Mitić" velikana iz Portugala, a trener Benfike Bruno… »
Zvezdan Terzić otkrio platu najplaćenijeg igrača Zvezde

Zvezdan Terzić otkrio platu najplaćenijeg igrača Zvezde

Sportski žurnal pre 1 dan
„Benfika je veliki klub, ali očekujem da sutra pobedimo”. Generalni direktor Fudbalskog kluba Crvena zvezda Zvezdan Terzić izjavio je večeras da je Benfika veliki klub, ali da očekuje da crveno-beli pobede u sutrašnjoj utakmici. Fudbaleri Crvene… »
Benfika dobila neočekivano pojačanje pred put u Beograd

Benfika dobila neočekivano pojačanje pred put u Beograd

B92 pre 1 dan
Norvežanin Fredrik Aursnes ipak će se naći u avionu koji se uputio put Beograda na utakmicu prvog kola Lige šampiona protiv Crvene zvezde. Ova vest je u portugalskim medijima dočekana sa velikim oduševeljenjem kao i kod navijača kluba iz Lisabona… »
Laž pred Zvezdu: "To je moja briga, neću da gubim vreme"

Laž pred Zvezdu: "To je moja briga, neću da gubim vreme"

B92 pre 24 sata
Trener Benfike Bruno Laž je izneo očekivanja pred duel sa Crvenom zvezdom u prvom kolu ligaškog dela Lige šampiona. Crveno-beli dočekuju portugalskog predstavnika u četvrtak od 18 časova i 45 minuta na stadionu "Rajko Mitić". Da li ova utakmica… »
Laž: Ne zanima nas ambijent u Beogradu, želimo pobedu!

Laž: Ne zanima nas ambijent u Beogradu, želimo pobedu!

Sport klub pre 1 dan
Trener fudbalera Benfike Bruno Laž pred utakmicu prvog kola Lige šampiona protiv Crvene zvezde ("Rajko Mitić", četvrtak, 18:45) rekao je da očekuje da će njegova ekipa, koju je nedavno preuzeo početi da gradi pobednički mentalitet, bez obzira na… »
Liga šampiona će pokazati kakav je prelazni rok imala Zvezda

Liga šampiona će pokazati kakav je prelazni rok imala Zvezda

Nova pre 24 sata
: Fudbaleri Crvene zvezde u četvrtak od 18.45 sastaju se sa Benfikom na stadionu "Rajko Mitić" u okviru prvog kola Lige šampiona. Ukupno devet mečeva odigrala je Zvezda od početka sezone, a izvukla je sedam pobeda i po remi i poraz. Osetili su… »
Malo me je strah zbog toga! Terzić progovorio o Zvezdi i Ligi šampiona, jedno ga brine

Malo me je strah zbog toga! Terzić progovorio o Zvezdi i Ligi šampiona, jedno ga brine

Mondo pre 1 dan
Zvezdan Terzić pričao je o učećšu Crvene zvezde u Ligi šampiona. Crvena zvezda započinje učešće u novom formatu Lige šampiona u četvrtak. Na stadionu "Rajko Mitić" dočekuje Benfiku (18.45 časova) i biće to prvi meč u elitnom takmičenju… »
Terzić "pecnuo" Vojvodinu i Radnički zbog Evrope: "Oni su mogli kao Zvezda, ali... Ispali su u prvim kolima"

Terzić "pecnuo" Vojvodinu i Radnički zbog Evrope: "Oni su mogli kao Zvezda, ali... Ispali su u prvim kolima"

Telegraf pre 1 dan
Preporučujemo. Generalni direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić gostovao je u emisiji OKO na RTS-u pred prvi meč crveno-belih u Ligi šampiona, gde je najviše pričao o poslovanju ovog kluba, kao i o mnogim drugim temama, dok se dotakao i domaćeg… »
Zvezdan Terzić otkrio kog rivala se posebno plaši u LŠ: "Kada sam video kako su odigrali..."

Zvezdan Terzić otkrio kog rivala se posebno plaši u LŠ: "Kada sam video kako su odigrali..."

Telegraf pre 1 dan
Preporučujemo. Crvena zvezda u četvrtak započinje učešće u Ligi šampiona duelom protiv Benfike na stadionu "Rajko Mitić", a veče pred utakmicu prvi čovek kluba Zvezdan Terzić gostovao je u emisiji "Oko" na RTS-u. Upitan je da li je posebno… »
Zvezdan Terzić otkrio koliko je Zvezda zaradila ove godine

Zvezdan Terzić otkrio koliko je Zvezda zaradila ove godine

Telegraf pre 1 dan
Preporučujemo. Fudbaleri Crvene zvezde u četvrtak od 18.45 dočekuju ekipu Benfike, u okviru prvog kola ligaškog dela Lige šampiona. Tim povodom, generalni direktor crveno-belih, Zvezdan Terzić gostovao je u emisiji "Oko" na RTS-u, gde je govorio o… »
Terzić upitan o Hvangu, pa nahvalio pojačanje Zvezde: "On ima mnogo bolji cv od njega"

Terzić upitan o Hvangu, pa nahvalio pojačanje Zvezde: "On ima mnogo bolji cv od njega"

Telegraf pre 1 dan
Prvi čovek Crvene zvezde Zvezdan Terzić dan uoči utakmice protiv Benfike na otvaranju Lige šampiona gostovao je u emisiji "Oko" na RTS-u i govorio je o brojnim temama. Između ostalog je upitan o odlasku Hvanga In Beoma u redove Fejenorda u finišu… »
Benfika dobila pojačanje pred meč sa Zvezdom

Benfika dobila pojačanje pred meč sa Zvezdom

Sport klub pre 1 dan
Benfika je neočekivano pojačana za utakmicu sa Crvenom zvezdom, pošto se na spisku putnika našao i Fredrik Aursnes. Izvesno je da se Aursnes neće naći u prvih 11 posle povrede, ali se očekuje na klupi. Kad god je bio zdrav, od dolaska iz Fejenorda… »

Vesti dana »