Povezane vesti

"Ja sam hrišćanski vitez"

"Ja sam hrišćanski vitez"

B92 pre 1 dan
Srpski džudista suspendovan je na pet meseci zbog toga što se na Olimpijskim igrama u Parizu prekrstio pre svoje borbe. Nakon što je eliminisan, izašao je u javnost sa izjavom kako su Olimpijske igre organizovali "satanistički sme*ari" i poručio da… »
„Hrišćanski vitez“: Otkriveno pismo Nemanje Majdova upućeno Svetskoj džudo federaciji, spomenuo je i Đokovića!

„Hrišćanski vitez“: Otkriveno pismo Nemanje Majdova upućeno Svetskoj džudo federaciji, spomenuo je i Đokovića!

Hot sport pre 1 dan
„Pre nego što sam sportista, ja sam pravoslavni hrišćanin“ Srpski džudista Nemanja Majdov suočio se s neprijatnim vestima kada je dobio petomesečnu suspenziju zbog kršenja „religijskih kodeksa“ na Olimpijskim igrama u Parizu. Majdov je… »
Majdov suspendovan jer se krstio na OI, pa citirao Đokovića: "Pre sportiste, ja sam pravoslavni hrišćanin"

Majdov suspendovan jer se krstio na OI, pa citirao Đokovića: "Pre sportiste, ja sam pravoslavni hrišćanin"

Telegraf pre 1 dan
Srpski džudista Nemanja Majdov dočekao je neprijatne vesti u ponedeljak, pošto je dobio suspenziju u trajanju od pet meseci nakon što je "prekršio relgijske kodekse" na Olimpijskim igrama u Parizu. On je istakao da je kaznu dobio jer se krstio pre… »

Vesti dana »