Povezane vesti

Janjuš se oglasio povodom bratove bolesti: Lekari su rekli da je tumor…

Janjuš se oglasio povodom bratove bolesti: Lekari su rekli da je tumor…

Svet & Skandal pre 1 dan
Brat Marka Janjuševića Janjuša ima tumor Prošla godina za porodicu Janjušević bila je najteža u životu, jer je brat Marka Janjuševića Janjuša izgubio život. On se posle toga vratio u rijaliti, no posle prošle sezone više ne planira da bude… »
Janjuš podelio emotivne vesti: Njegov brat se bori sa tumorom, ali postoji razlog za nadu!

Janjuš podelio emotivne vesti: Njegov brat se bori sa tumorom, ali postoji razlog za nadu!

Svet plus pre 1 dan
Marko Janjušević Janjuš otkrio je na Instagramu da njegov brat Boris boluje od tumora, ali srećom, radi se o benignom tumoru. Ova vest dala mu je snagu da okrene novi list u životu i povuče se iz rijaliti sveta. Marko Janjušević Janjuš podelio je… »
"Molim vas, poštedite me": Janjuš objavio da je njegovom bratu pronađen tumor - otkrio kakvi su rezultati

"Molim vas, poštedite me": Janjuš objavio da je njegovom bratu pronađen tumor - otkrio kakvi su rezultati

Blic pre 1 dan
Dugogodišnji rijaliti učesnik Marko Janjušević Janjuš oglasio se na Instagramu i otkrio da je njegovom bratu Borisu pronađen tumor. On je istakao da je i odahnuo jer su stigli rezultati, pa je detalje podelio sa svima. - Apsolutno me ne zanimaju… »

Vesti dana »