Povezane vesti

„Bogdanović ima instikt ubice“: Stojaković hvalio kapitena Srbije, pa poručio – To me je najviše impresioniralo…

„Bogdanović ima instikt ubice“: Stojaković hvalio kapitena Srbije, pa poručio – To me je najviše impresioniralo…

Hot sport pre 23 sata
„Bogdan zna šta radi!“ Ognjen Stojaković, pomoćni trener Denver Nagetsa i član stručnog štaba reprezentacije Srbije, u intervjuu za „DNVR Nuggets“ podkast govorio je o svom iskustvu rada sa Bogdanom Bogdanovićem. Stojaković, koji je već… »
"Da sam predsednik zvao bih Pešića - Bogdan je ubica"

"Da sam predsednik zvao bih Pešića - Bogdan je ubica"

B92 pre 23 sata
Ognjen Stojaković je bio član stručnog štaba Svetislava Pešića i dobro ga upoznao, te nema dilemu da li bi on trebalo da nastavi sa radom na poziciji selektora Srbije. On je u intervjuu za "DNVR Nuggets" podkast izneo detalje iz svog odnosa sa… »
"Ne želim da vas lažem" Pomoćni trener Denvera o Pešiću: Razgovarao bih ponovo sa Karijem

"Ne želim da vas lažem" Pomoćni trener Denvera o Pešiću: Razgovarao bih ponovo sa Karijem

Večernje novosti pre 24 sata
VAŽAN šraf u reprezentaciji Srbije, ali i Denveru, Nikole Jokića, je Ognjen Stojaković, koji je bio gost u"DNVR Nuggets" podkastu. Tamo je govorio i o našoj nacionalnoj selekciji. FOTO: Tanjug/AP Pomoćni trener Nagetsa je otkrio kakvi su odnosi u… »

Vesti dana »