Povezane vesti

Zbog jedne odluke zauvek ostao "Ros iz Prijatelja": Odbio ulogu u blokbasteru, sad kaže "bio bih zvezda"

Zbog jedne odluke zauvek ostao "Ros iz Prijatelja": Odbio ulogu u blokbasteru, sad kaže "bio bih zvezda"

Mondo pre 22 sata
Glumac Dejvid Švimer otkrio zbog čega je odbio ulogu u filmu "Ljudi u crnom" 1997. godine. Kultna serija "Prijatelji" je pomogla glavnim glumcima da izgrade zavidne karijere, a Dejvid Švimer, koji je igrao lik Rosa, kaže da je odbio ulogu koja bi ga… »
Zvezda Prijatelja odbio ulogu u čuvenom blokbasteru: "Bila je to brutalna odluka"

Zvezda Prijatelja odbio ulogu u čuvenom blokbasteru: "Bila je to brutalna odluka"

B92 pre 1 dan
Dejvid Švimer, poznat po ulozi Rosa Gelera u Prijateljima, gostovao je u najnovijoj epizodi podkasta "Origins with Cush Jumbo", tokom koje je otkrio da je odbio jednu od glavnih uloga u blokbasteru Ljudi u crnom (Men in Black) iz 1997. godine. Iako bi ga… »
"Moja brutalna odluka": Voljeni Dejvid Švimer je odbio da glumi u blokbasteru koji bi mu promenio karijeru: "Tako mi je rekla…

"Moja brutalna odluka": Voljeni Dejvid Švimer je odbio da glumi u blokbasteru koji bi mu promenio karijeru: "Tako mi je rekla…

Blic pre 1 dan
Dejvid Švimer, poznat po ulozi Rosa Gelera u "Prijateljima" otkrio je da je odbio jednu od glavnih uloga u blokbusteru iz 1997. godine. U pitanju je film "Men in Black". Iako bi ga taj film pretvorio u akcionu zvezdu, Švimer ne žali zbog svoje odluke… »

Vesti dana »