Povezane vesti

Kako ovo nije bio penal za Štutgart protiv Reala?

Kako ovo nije bio penal za Štutgart protiv Reala?

Sport klub pre 5 sati
Na društvenim mrežama navijači već počeli da se sprdaju na račun Real VARdrida. Počinje nova sezona Fantasy Evrolige na Sport klubu! Real Madrid je započeo pobedom novu sezonu Lige šampiona, ali je ona ostvarena uz dosta muka. Prvak Evrope je na… »
Ulaznice za istok i zapad po upola manjoj ceni na ulici

Ulaznice za istok i zapad po upola manjoj ceni na ulici

Sport klub pre 6 sati
Na prilazu stadionu "Rajko Mitić" cirkuliše nekoliko redovnih tapkaroša, a ulaznice se prodaju i po upola manjoj ceni od redovnih. Počinje nova sezona Fantasy Evrolige na Sport klubu! Na potezu od „Franša“ do Autokomande karte za istok i zapad… »
Legendarni Miloš Šestić veruje u zvezdu: „Dopada mi se novi tim i uveren sam da može da se nosi sa današnjim gostom!“

Legendarni Miloš Šestić veruje u zvezdu: „Dopada mi se novi tim i uveren sam da može da se nosi sa današnjim gostom!“

Hot sport pre 10 sati
„Ne dovodim Milojevićeve izabranike u podređen položaj pred dvoboj sa Benfikom!“ Bivši as Crvene zvezde, Miloš Šestić, podelio je svoje mišljenje o današnjoj prvoj utakmici crveno-belih u ovogodišnjoj Ligi šampiona, gde će se suprotstaviti… »
Šestić za SK: Priželjkujem jedan razlike za nas

Šestić za SK: Priželjkujem jedan razlike za nas

Sport klub pre 17 sati
Za uspomenu i dugo sećanje: kad krene Zvezdin as Miloš Šestić, svi očekuju nešto, ne mogu ni da pretpostave šta, o čemu se tu radi, bio je i ostao večita enigma svog fudbalskog doba i za navijače, i za protivničke igrače, često i za svoje… »

Vesti dana »