Povezane vesti

Gde su 272 ukradena pištolja iz policije: „Nema ni mog oružja, a sud presudio da mi ga vrate“

Gde su 272 ukradena pištolja iz policije: „Nema ni mog oružja, a sud presudio da mi ga vrate“

Vreme pre 13 sati
Nišliji Zoranu Jovanoviću oduzet je pištolj zbog sumnje da ga je nepropisno čuvao. Kada je sud uvrdio da ipak nije tako i naložio da mu se vrati, ispostavilo da to nije moguće - jer je ukraden iz policijske stanice u Nišu. Protiv Zorana Jovanovića… »
Nestalo oružje iz niške policije još nije pronađeno: „Nema ni mog pištolja, a sud presudio da mi ga vrate“

Nestalo oružje iz niške policije još nije pronađeno: „Nema ni mog pištolja, a sud presudio da mi ga vrate“

N1 Info pre 16 sati
Da je vest da je akcija prikupljanja nelegalnog oružja u Nišu protekla tako da je deo opet završio na crnom tržištu, odjeknula je kada se saznalo da je iz stanice u Panteleju nestalo stotine komada naoružanja, a da je osumnjičeni policajac u… »
Nestalo oružje iz niške policije još nije pronađeno

Nestalo oružje iz niške policije još nije pronađeno

Novi magazin pre 16 sati
Da je vest da je akcija prikupljanja nelegalnog oružja u Nišu protekla tako da je deo opet završio na crnom tržištu, odjeknula je kada se saznalo da je iz stanice u Panteleju nestalo stotine komada naoružanja, a da je osumnjičeni policajac u… »

Vesti dana »