Povezane vesti

"Pešića za selektora srbije"! Oglasio se jedan od kandidata za klupu "orlova"

"Pešića za selektora srbije"! Oglasio se jedan od kandidata za klupu "orlova"

Večernje novosti pre 12 sati
Ognjen Stojaković pojavio se kao jedan od pretendenata za preuzimanje klupe Srbije posle najave Svetislava Pešića da neće ostati selektor košakraša. FOTO: Tanjug/AP Međutim, asistent Majkla Melouna u Denveru i pomoćnik Svetislava Pešića u… »
Stojaković: "Pričao bih ponovo sa Pešićem"

Stojaković: "Pričao bih ponovo sa Pešićem"

Sportske.net pre 13 sati
Ognjen Stojaković pojavio se kao jedan od glavnih pretendenata za preuzimanje klupe Srbije posle najave Svetislava Pešića da neće ostati selektor košakraša. Međutim, asistent Majkla Melouna u Denveru i pomoćnik Svetislava Pešića u reprezentaciji… »
„Zvao bih opet Pešića, da sam na mestu predsednika“: Stojaković ima jasnu poruku, njegove reči o Bogdanu moraju svi da…

„Zvao bih opet Pešića, da sam na mestu predsednika“: Stojaković ima jasnu poruku, njegove reči o Bogdanu moraju svi da…

Nova pre 14 sati
: Ognjen Stojaković, pomoćni trener Denver Nagetsa i košarkaške reprezentacije Srbije, pričao je o promenama na mestu selektora u nacionalnoj selekcij kao i o raznim temama tokom gostovanja na podkastu "DNVR Sports". Bilo je govora naravno i o Nikoli… »
“Da sam predsednik probao bih da zadržim Pešića kao selektora”

“Da sam predsednik probao bih da zadržim Pešića kao selektora”

Vesti online pre 15 sati
Ognjen Stojaković, pomoćni trener Denver Nagetsa i nekadašnji saradnik Svetislava Pešića u reprezentaciji Srbije, govorio je o trenutnoj situaciji u košarkaškoj reprezentaciji i napomenuo da bi, da je na mestu predsednika, zvao Pešića da se… »

Vesti dana »