Povezane vesti

„Zaljubila sam se u drugog“: Rada Manojlović priznala šta je bio razlog raskida sa Milanom

„Zaljubila sam se u drugog“: Rada Manojlović priznala šta je bio razlog raskida sa Milanom

Nova pre 11 sati
: Pevačica Rada Manojlović i njen kolega Milan Stanković bili su u vezi pet godina, a onda je usledio raskid, ne tako prijatan. Rada Manojlović i Milan Stanković danas su u dobrim odnosima, ali rastanak nije slutio da će posle svega ostati… »
Rada Manojlović otkrila sve o raskidu sa Milanom Stankovićem

Rada Manojlović otkrila sve o raskidu sa Milanom Stankovićem

Svet plus pre 13 sati
Od tinejdžerske ljubavi koja je trajala pet godina, pa sve do današnjeg dana, njihova veza ne prestaje da intrigira javnost. Pevačica Rada Manojlović i njen nekadašnji partner i kolega Milan Stanković, danas su u dobrim odnosima, iako rastanak nije… »
"Bilo je užasno": Rada Manojlović konačno priznala ko je bio razlog raskida sa Milanom: "Zaljubila sam se u drugog"

"Bilo je užasno": Rada Manojlović konačno priznala ko je bio razlog raskida sa Milanom: "Zaljubila sam se u drugog"

Blic pre 14 sati
Pevačica Rada Manojlović i njen kolega Milan Stanković bili su u vezi pet godina, a onda je usledio raskid, ne tako prijatan. Rada i Milan su danas u dobrim odnosima, ali rastanak nije slutio da će posle svega ostati prijatelji. O svemu što se tada… »

Vesti dana »