Povezane vesti

Kulja dim u centru Beograda: Gori zgrada nedaleko od Trga republike

Kulja dim u centru Beograda: Gori zgrada nedaleko od Trga republike

Telegraf pre 1 dan
Preporučujemo. Gust crni dim može da se vidi u strogom centru grada, kod Doma vojske. Kako javlja IG stranica Moj Beograd, zapalila se jedna zgrada na Trgu. Prema nezvaničnim saznanjima požar se dogodio u Francuskoj ulici, gde je na jednoj poslovnoj… »
Požar kod Doma vojske u Beogradu: Gust crni dim kulja na Trgu republike (foto)

Požar kod Doma vojske u Beogradu: Gust crni dim kulja na Trgu republike (foto)

Večernje novosti pre 10 sati
GUST crni dim može da se vidi u strogom centru grada, kod Doma vojske. Foto: Instagram printskrin/moj_beo_grad_ • Kako javlja IG stranica Moj Beograd, zapalila se jedna zgrada na Trgu. A post shared by MOJ - BEOGRAD (@moj_beo_grad_) (Telegraf)… »
Veliki požar u centru Beograda: Dim prekrio grad FOTO/VIDEO

Veliki požar u centru Beograda: Dim prekrio grad FOTO/VIDEO

B92 pre 11 sati
U Francuskoj ulici u Beogradu danas oko 12.40 časova izbio je požar u jednom objektu, saznaje Tanjug. Najverovatnije gori ventilacioni sistem, a na lokalizaciji radi 13 vatrogasaca sa pet vozila. Prema prvim informacijama, nema povređenih. Kako se vidi… »
Detalji požara u centru Beograda: Gori ventilacioni sistem, vatrogasci na terenu

Detalji požara u centru Beograda: Gori ventilacioni sistem, vatrogasci na terenu

Euronews pre 11 sati
U Beogradu je danas oko 12.42 sati prijavljen požar u Francuskoj ulici, u centru Beograda. Kako nezvanično saznaje Euronews Srbija zapalio se ventilacioni sistem u jednoj od zgrada, a nadležne ekipe su uveliko na terenu gde rade na lokalizaciji vatre… »
Požar u centru Beograda: Prve slike sa lica mesta: Kulja dim iza Doma Vojske, vidi se iz šireg centra (foto, video)

Požar u centru Beograda: Prve slike sa lica mesta: Kulja dim iza Doma Vojske, vidi se iz šireg centra (foto, video)

Blic pre 12 sati
U Beogradu je danas oko 12:30 primećen veliki dim koji se diže sa zgrade u centru grada u Francuskoj ulici, iza Doma vojske. Za sada nije poznat uzrok požara, kao ni da li ima povređenih. Slika požara objavljena je na Instagram stranici… »
Požar u centru Beograda: Prve slike sa lica mesta: Kulja dim iza Doma Vojske, vidi se iz šireg centra (foto, video)

Požar u centru Beograda: Prve slike sa lica mesta: Kulja dim iza Doma Vojske, vidi se iz šireg centra (foto, video)

Blic pre 12 sati
U Beogradu je danas oko 12:30 primećen veliki dim koji se diže sa zgrade u centru grada u Francuskoj ulici, iza Doma vojske. Za sada nije poznat uzrok požara, kao ni da li ima povređenih. Slika požara objavljena je na Instagram stranici… »
Buknuo požar u centru Beograda: Kulja gusti crni dim!

Buknuo požar u centru Beograda: Kulja gusti crni dim!

Mondo pre 12 sati
Za sada nije poznat uzrok požara, kao ni da li ima povređenih. Slika požara objavljena je na Instagram stranici „Moj_Beo_grad“. U Beogradu je danas oko 12:30 primećen veliki dim koji se diže sa zgrade u centru grada. Za sada nije poznat uzrok… »

Vesti dana »