Povezane vesti

Žena Sergeja Trifunovića otkrila nove detalje o glumcu: "Ne oseća se dobro"

Žena Sergeja Trifunovića otkrila nove detalje o glumcu: "Ne oseća se dobro"

B92 pre 2 sata
Glumac Sergej Trifunović bio je uhapšen na hrvatskoj granici, nakon čega je saslušan u sudu u Splitu. Tim povodom se oglasila i njegova supruga Isidora koja je istakla kako se glumac oseća. U emisiju "Blic uživo", na "Blic" televiziji Isidora se… »
Sergej Trifunović se oglasio nakon hapšenja: Više sam puta hapšen nego Toni Soprano!

Sergej Trifunović se oglasio nakon hapšenja: Više sam puta hapšen nego Toni Soprano!

Svet plus pre 12 sati
Supruga poznatog glumca Sergeja Trifunovića, Isidora Mijanović, uključila se u emisiju "Kec na jedanaest" na televiziji K1 i pružila detalje o događajima iz noći kada je njen muž uhapšen. Isidora je objasnila da njihovo putovanje 17. septembra… »
"Više sam puta hapšen nego Toni Soprano": Sergej priveden i nakon suđenja, otkrio šta se desilo u Hrvatskoj

"Više sam puta hapšen nego Toni Soprano": Sergej priveden i nakon suđenja, otkrio šta se desilo u Hrvatskoj

Mondo pre 11 sati
Sergej Trifunović i njegova supruga Isidora govorili su o svemu što se desilo nakon i prilikom njegovog hapšenja na hrvatskoj granici. Supruga poznatog glumca Sergeja Trifunovića, Isidora Mijanović, uključila se u emisiju "Kec na jedanaest" na… »

Vesti dana »