Povezane vesti
Kako će se kretati cena povrća bez kojeg je zimnica nezamisliva: Evo koliko koštaju paprike na pijacama širom Srbije
Blic 19.09.2024
„Kraljica povrća“ okupirala je veliki broj tezgi na zelenoj pijaci u Paraćinu, što je znak da je berba odmakla i da počinje sezona pripreme zimnice. Kvalitet je veoma šarolik, a takve su i cene. Sitnija i manje mesnata pazari se već za sto dinara po… »
"Papreno za moj džep": Kilogram paprika na pijaci košta i 200 dinara, na visinu cene utiče jedna stvar
Mondo 19.09.2024
Objavljeno je koja je cena paprike na pijacama u Paraćinu. "Kraljica povrća" okupirala je veliki broj tezgi na zelenoj pijaci u Paraćinu, što je znak da je berba odmakla i da počinje sezona pripreme zimnice. Kvalitet je veoma šarolik, a takve su i cene… »
Vesti dana »

Dodiku danas oduzimaju mandat i prestaje da bude Predsednik RS? Mogući novi izbori ako opozicija ne prihvati "vladu nacionalnog jedinstva"
Blic pre 1 satjoš 1 povezana

Poljska policija dobila pojačanje: „Operacija Beograd“ dočekuje navijače Crvene zvezde
Danas pre 10 satijoš 5 povezanih

Skoro bez promene: Zvanični srednji kurs danas je 117,17 dinara za evro
Kurir pre 0 minutajoš 3 povezane