Povezane vesti

"Niko neće za 20 godina da sluša moju muziku": Vojaž (23) odlučio da se penzioniše

"Niko neće za 20 godina da sluša moju muziku": Vojaž (23) odlučio da se penzioniše

Mondo pre 10 sati
Mihajlo Veruović Vojaž otkrio je da priželjkuje penziju. Reper Mihajlo Veruović Vojaž veoma mlad je uplovio u svet muzike, ali sa jasnom željom i ciljem. Kako je objasnio, do 25. godine želi da se penzioniše i ima svoju porodicu. Život ga nije… »
(Video) "do 25.: Godine ću se baviti muzikom, posle se penzionišem" Vojaž (23) doneo veliku odluku: "Posvetiću se deci i…

(Video) "do 25.: Godine ću se baviti muzikom, posle se penzionišem" Vojaž (23) doneo veliku odluku: "Posvetiću se deci i…

Blic pre 13 sati
Treper Mihajlo Veruović Vojaž veoma mlad je uplovio u svet muzike, ali sa jasnom željom i ciljem. Do 25. godine želi da se penzioniše i ima svoju porodicu. Život ga nije mazio, kao sin Milana Veruovića, nekadašnjeg telohranitelja ubijenog… »
Vojaž već odlučio kada će se penzionisati: "Niko neće za 20 godina da sluša moju muziku"

Vojaž već odlučio kada će se penzionisati: "Niko neće za 20 godina da sluša moju muziku"

Telegraf pre 12 sati
Preporučujemo. Treper Mihajlo Veruović Vojaž jedna je od najpopularnijih mlađih izvođača, a u muzičke vode uplovio je veoma mlad, još kao maloletnik. Od samog starta je u svojim intervjuima i izjava isticao da ima jasan cilj, te da je i odlučio… »

Vesti dana »