Povezane vesti

Ćerka Brusa Vilisa o očevoj bolesti i svom autizmu: „Ima bolnih dana, ali znam da je ponosan na mene“

Ćerka Brusa Vilisa o očevoj bolesti i svom autizmu: „Ima bolnih dana, ali znam da je ponosan na mene“

Nova pre 7 sati
: Slavni holivudski glumac Brus Vilis, koji se već duže bori sa fazijom i demencijom, stabilno je, istakla je njegova ćerka Talula, otkrivši još neke detalje iz svog života o autizmu koji joj je kasno otkriven. Brus Vilis je uslikan nakon mnogo… »
Ćerka Brusa Vilisa otkrila detalje o očevom zdravstvenom stanju: "Teško je, ima bolnih dana..."

Ćerka Brusa Vilisa otkrila detalje o očevom zdravstvenom stanju: "Teško je, ima bolnih dana..."

B92 pre 9 sati
Brus Vilis već neko vreme bori se s afazijom i demencijom, a njegova ćerka Talula sada je otkrila kako se glumac oseća. Talula Vilis je novosti o zvezdi filmova "Umri muški" ispričala u jutarnjem i informativnom programu, rekavši: "On je stabilno… »
Ćerka Brusa Vilisa o zdravstvenom stanju oca: „Ima bolnih dana“

Ćerka Brusa Vilisa o zdravstvenom stanju oca: „Ima bolnih dana“

N1 Info pre 13 sati
Ćerka Brusa Vilisa, Talula, dala je nove informacije o zdravstvenom stanju svog slavnog oca koji se bori sa afazijom i demencijom. Talula Vilis (30) bila je iskrena o stanju svog 69-godišnjeg oca. „On je stabilno, što je u ovoj situaciji dobro. I… »

Vesti dana »