Povezane vesti
Narodna banka uvela novi sistem praćenja domaćeg finansijskog tržišta u realnom vremenu
Radio 021 19.09.2024
Narodna banka Srbije (NBS) je u saradnji sa grupacijom Londonske berze uvela LSEG Market Tracker, novi sistem praćenja domaćeg finansijskog tržišta u realnom vremenu. Svrha korišćenja ove platforme je unapređenje procesa nadzora i izveštavanja o… »
NBS uvela novi sistem praćenja domaćeg finansijskog tržišta u realnom vremenu
Kamatica 19.09.2024
Svrha korišćenja ove platforme je unapređenje procesa nadzora i izveštavanja o transakcijama na finansijskom tržištu u zemlji, na osnovu uvida u elemente transakcija na domaćem deviznom i novčanom tržištu u realnom vremenu. LSEG Market Tracker je… »
NBS uvela novi sistem praćenja domaćeg finansijskog tržišta u realnom vremenu
Euronews 19.09.2024
Narodna banka Srbije (NBS) je u saradnji sa grupacijom Londonske berze (London Stock Exchange Group – LSEG) uvela LSEG Market Tracker, novi sistem praćenja domaćeg finansijskog tržišta u realnom vremenu, objavila je danas NBS. Svrha korišćenja ove… »
Vesti dana »

EU sazvala hitan sastanak zbog Trampovih planova za Ukrajinu
Serbian News Media pre 5 minutajoš 31 povezana

Leto se produžava Tropske vrućine u Srbiji, pred nama najtoplija nedelja, evo kada kreće zahlađenje
Dnevnik pre 51 minutajoš 28 povezanih

Svitolina, Noskova i Kenin eliminisane u drugom kolu turnira u Sinsinatiju
Sportski žurnal pre 0 minutajoš 42 povezane

Trećina univerziteta bez studenata! Evo šta su uradili blokaderi, posle prvog upisnog roka ostalo na hiljade praznih mesta!
Alo pre 6 minutajoš 15 povezanih

Novinar Al Džazire ubijen u Gazi, izraelska vojska tvrdi da je bio saradnik Hamasa
Cenzolovka pre 35 minutajoš 12 povezanih