Povezane vesti

Grabar Kitarovićeva preživela dramu u Kijevu, pa otkrila šta je "pravilo drugog zida": "Nije mi bilo svejedno"

Grabar Kitarovićeva preživela dramu u Kijevu, pa otkrila šta je "pravilo drugog zida": "Nije mi bilo svejedno"

B92 pre 5 sati
"Strogi centar Kijeva do sada je dobro odolevao svim napadima, iako prilikom svake nove posete vidim neku novu srušenu zgradu", rekla je bivša predsednica Hrvatske Kolinda Grabar Kitarović. Ona je nedavno bila u Kijevu s hrvatskom delegacijom koju je… »
Kolinda Grabar-Kitarović preživela dramu u srcu fronta! Blizu nje pao brutalan dron

Kolinda Grabar-Kitarović preživela dramu u srcu fronta! Blizu nje pao brutalan dron

Mondo pre 5 sati
Blizu bivše hrvatske predsednice je nedavno pao dron koji je eksplodirao kada je bila u poseti Kijevu. Bivša predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović nedavno je bila u poseti u Kijevu sa hrvatskom delegacijom koju je predvodio premijer Andrej… »
U blizini Kolinde Grabar-Kitarović pao ruski dron sa 45 kilograma eksploziva: Potresno iskustvo iz Kijeva

U blizini Kolinde Grabar-Kitarović pao ruski dron sa 45 kilograma eksploziva: Potresno iskustvo iz Kijeva

Telegraf pre 7 sati
Preporučujemo. Bivša predsednica Hrvatske kolinda Grabar-Kitarović preživela je dramu tokom svog nedavnog boravka Kijevu, prestonici Ukrajine. Ona je, naime, kako prenosi " Večernji list", u Kijevu bila sa hrvatskim veleposlanstvom koje je predvodio… »
Kolinda: Grabar-Kitarović preživela dramu Dron sa 45 kg eksploziva pao blizu nje: "Shvatila sam šta je moglo da se desi"

Kolinda: Grabar-Kitarović preživela dramu Dron sa 45 kg eksploziva pao blizu nje: "Shvatila sam šta je moglo da se desi"

Blic pre 8 sati
Strogi centar Kijeva do sada je dobro odolevao svim napadima, iako prilikom svake nove posete vidim neku novu srušenu zgradu, kazala je bivša predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović. Ona je nedavno bila u Kijevu s hrvatskom delegacijom koju je… »
Kolinda Grabar Kitarović: Ruski dron je pao blizu mene, to je mrcina od 45 kg eksploziva

Kolinda Grabar Kitarović: Ruski dron je pao blizu mene, to je mrcina od 45 kg eksploziva

Nova pre 11 sati
: Kolinda Grabar-Kitarović nedavno je bila u Kijevu u hrvatskoj delegaciji koju je predvodio premijer Andrej Plenković. Kako je otkrila za 24sata.hr, blizu nje je pao dron koji je Rusija lansirala na glavni grad Ukrajine. “Te je noći ‘šahed’ pao… »

Vesti dana »