Povezane vesti
Aktivni kupac biraće šta radi sa viškom energije
Bloomberg Adria 19.09.2024
Izmene i dopune Zakona o energetici trebalo bi da unaprede i omoguće veću sigurnost energetskog sistema Srbije. Novim zakonom uvodi se koncept "aktivnog kupca", a predviđeno je i ukidanje zabrane izgradnje nuklearnih elektrana. Takođe, nove izmene bi… »
Zelena agenda jedna od najvažnijih tema za članice Američke privredne komore
Danas 19.09.2024
Dosledno sprovođenje zelene agende je jedna od sve važnijih reformi koje zahtevaju članice Američke privredne komore u Srbiji (AmCham Srbija), što pokazuje i AmCham-ovo godišnje istraživanje „Lap Time“ u kome je zelena agenda sa 11. mesta prioriteta pre… »
Srbljanović: Novi Zakon o energetici daje sigurnost tokom prelaska na zelenu energiju
Euronews 19.09.2024
Državni sekretar u Ministarstvu rudarstva i energetike Stefan Srbljanović izjavio je danas da Izmene i dopune Zakona o energetici treba da unaprede energetski sistem Srbije, ali i omoguće veću energetsku sigurnost u periodu prelaska na čiste izvore… »
Vesti dana »
Jokić „namestio“ spektakularan ali-up, pa citirao čuvenu seriju
Sport klub pre 33 minutajoš 42 povezane
Ovo je snimak teške nesreće na Novom Beogradu: Vozač "audija" prolazi na crveno, ogromnom brzinom se zakucava u automobil u kom je cela porodica (video)
Blic pre 30 minutajoš 69 povezanih
Putin objavio da je uspešno izveden završni test krstareće rakete na nuklearni pogon Burevestnik
Novi magazin pre 13 minutajoš 15 povezanih





