Povezane vesti

Darko Šarić ostaje u pritvoru, optuženima Milanu Vučiniću i Urošu Mišiću ukinut kućni pritvor

Darko Šarić ostaje u pritvoru, optuženima Milanu Vučiniću i Urošu Mišiću ukinut kućni pritvor

Insajder pre 7 sati
Sudsko veće kojim predsedava sudija Zoran Šešić danas je odbilo predlog da se Darko Šarić pusti iz pritvora i da mu se, kako je to predložio njegov advokat odredi mera kućnog pritvora. Šarićev advokat, Marko Janković, alternativno je tražio da… »
"Nemam s Kim da pričam, sam sam na šetnji i u ćeliji": Nastavljeno suđenje Darku Šariću zbog planiranja ubistva svedoka…

"Nemam s Kim da pričam, sam sam na šetnji i u ćeliji": Nastavljeno suđenje Darku Šariću zbog planiranja ubistva svedoka…

Blic pre 8 sati
Veće Specijalnog suda u Beogradu ukinuo je danas kućni pritvor Urošu Radovanoviću i Milanu Vučiniću, dvojici optuženih pripadnika organizovane krimimnalne grupe Darka Šarića. Sud je naveo da je Vučiniću ukinut kućni pritvor, dok mu je odredio… »
Darko Šarić ostaje iza rešetaka! Burno u Specijalnom sudu, oštra rasprava advokata i tužioca

Darko Šarić ostaje iza rešetaka! Burno u Specijalnom sudu, oštra rasprava advokata i tužioca

Mondo pre 7 sati
Darko Šarić je tražio od sudskog veća da bude prebačen u kućni pritvor. Darko Šarić, kom se sudi zbog sumnje da je iz pritvora organizovao kriminalnu grupu koja se tereti za planiranje ubistva i pokušaj diskreditacije svedoka-saradnika u drugom… »
Branilac Darka Šarića tražio ukidanje pritvora; Ukinut kućni pritvor dvojici optuženih pripadnika Šarićeve grupe

Branilac Darka Šarića tražio ukidanje pritvora; Ukinut kućni pritvor dvojici optuženih pripadnika Šarićeve grupe

RTV pre 8 sati
BEOGRAD - Veće Specijalnog suda u Beogradu ukinuo je danas kućni pritvor Urošu Radovanoviću i Milanu Vučiniću, dvojici optuženih pripadnika organizovane kriminalne grupe Darka Šarića. Sud je naveo da je Vučiniću ukinut kućni pritvor, dok mu je… »
Branilac Darka Šarića tražio ukidanje pritvora, sudija odredio pauzu kako bi doneo odluku

Branilac Darka Šarića tražio ukidanje pritvora, sudija odredio pauzu kako bi doneo odluku

Euronews pre 9 sati
Branilac Darka Šarića predložio je danas Specijalnom sudu u Beogradu da mu pritvor zameni ili kućnim pritvorom ili da ga uputi na izdržavanje kazne zatvora. Advokat Marko Janković je predložio sudu da Šariću pritvor zameni kućnim pritvorom, ili… »
Ukinut kućni pritvor dvojici optuženih pripadnika Šarićeve grupe

Ukinut kućni pritvor dvojici optuženih pripadnika Šarićeve grupe

Telegraf pre 8 sati
Ukinut kućni pritvor dvojici optuženih pripadnika Šarićeve grupe. Veće Specijalnog suda u Beogradu ukinuo je danas kućni pritvor Urošu Radovanoviću i Milanu Vučiniću, dvojici optuženih pripadnika organizovane krimimnalne grupe Darka Šarića… »

Vesti dana »